Środa, 18 Września 2019 - Irmy, Stanislawa, Ireny

Nieziemskie vans old skool bordowe

[ Sprzedam ] Inne

Cena
299,00 zł
Wygasa
Zakończone ( wt 04 czer 2019 07:28:46 )
Miejscowość
Modlniczka (Małopolskie)


249 0

”Supersklep” to internetowy dystrybutor posiadający w asortymencie wyłącznie obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Etnies, New Balance, Supra, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zatem dosłownie zachwycą też wybrednych klientów. Sama ilość produktów jest na tyle szeroka, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep separuje się na 5 głównych sekcji symbolizujących 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest segmentem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów internetowych powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje doskonałej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP spełnia potrzebny nawet najbardziej wymagających klientów. Każda z sekcji posiada w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z niskimi cenami. Jeżeli ktoś jest więc zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zainteresować się ogółem oferty odrobinę bliżej!
*cena podana jest jedynie kwotą informacyjną.

https://supersklep.pl/vans/old-skoolData dodania: 2019-03-06

Data wygaśnięcia: 2019-06-04