Wtorek, 02 Marca 2021 - Heleny, Halszki, Pawla

Pałuska Kickboxing Night. Kamil Mateja ze spektakularną wygraną!

Głównym bohaterem sobotniej Gali Pałuska Kickboxing Night stał się mieszkaniec Kiełpina Kamil Mateja. Zawodnik z Kaszub pokazał najbardziej efektowną walkę, którą zakończył w 3 rundzie.Drużyna z Kartuz pod przewodnictwem Patryka Zaborowskiego przyjęła angaż na Promotora Panzera Suwałki zaledwie dwa tygodnie wcześniej. W skutek kontuzji i wycofania się przeciwników Rebelianci zdecydowali się powalczyć na Suwalskiej ziemi i to w dodatku z gospodarzami. Ofertę walki w ekspresowym tempie przyjęli dwaj zawodnicy z Kaszubskiego teamu Rebelia Kartuzy wspomniany Kamil Mateja oraz Nikodem Bigus.

Kamil świetnie pokazał się wschodniej publiczności prezentując solidną, twardą walkę. Najbardziej cieszy fakt szybkiego powrotu na ring po listopadowym wypadku. Brutalny nokaut został tłumnie oklaskiwany mimo Suwalskiej przynależności Piotra Jasnocha.

Bardzo dobry aczkolwiek przegrany pojedynek stoczył drugi reprezentant Nikodem Bigus.

Przegrana pierwsza runda zaważyła o przegranej stosunkiem punktów 0:3. Taktycznie Nikodem stosował się do zaleceń szkoleniowca Rebeli i realizował plan. Natomiast przeciwnik Szymon Dembowski niesiony wrzawą Suwalskiej publiczności częściej trafiał i w ostateczności jego ręka powędrowała w górę.

-Cieszymy się, że coraz częściej jesteśmy dostrzegani w środowisku walk zawodowych. Mamy nadzieję, że łowcy talentów dostrzegli potencjał Kamila i Nikodema, co zaowocuje kolejnymi kontraktami. Jednocześnie zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki do Kaszubskiego Centrum Sportów walki. Wszyscy którzy chcą pójść w ślady Rebeliantów mogą dołączyć do naszego centrum- mówił trener Patryk Zaborowski.

Skrót walki (od 4:20): https://www.youtube.com/watch?v=UO6tMrl6Ldo&t=315s


Źródło: Nadesłane
2019-01-21 10:00 1234

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.