Wtorek, 13 Listopada 2018 - Mateusza, Izaaka, Stanislawa

Pięć medali dla ,,KS Dziesiątka" na Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju

W miniony weekend trener Klubu Strzeleckiego ,,Dziesiątka" Kartuzy zabrał swoje trzy najlepsze zawodniczki na Ogólnopolskie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju do Tarnowa. Przez całe zmagania dziewczynom udało się wywalczyć aż 5 medali.

Pierwszymi zmaganiami dziewczyn była konkurencja z karabinem pneumatycznym. Pomimo zmęczenia spowodowanego długą podróżą Diana zakończyła strzelanie bardzo wysokim wynikiem, bo aż 622,0 pkt, który zapewnił jej złoty medal.

Izabela Frymark natomiast w kategorii juniorek z wynikiem 607,9 uplasowała się na 5 miejscu.

Następnego dnia w tej samej konkurencji juniorskiej Magdalena Malotka- Trzebiatowska poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy na 609,9 pkt, tym samym zajmując 4 miejsce.

W sobotnie przedpołudnie, wszystkie trzy dziewczyny mierzyły swoje siły w konkurencji 60 strzałów leżąc seniorek i juniorek. W starszej kategorii wiekowej Diana Malotka- Trzebiatowska pobiła swój rekord życiowy prawie o 4 punkty strzelając 619.1 pkt. Do złota zabrakło zaledwie 0.7 pkt.

Magdalena również z nowym rekordem 614,0 pkt i wygrała złoty medal w konkurencji juniorek, Izabela w tej samej kategorii uplasowała się na 14 miejscu.
Ostatniego dnia w rozgrywkach 3x30 strzałów juniorek i seniorek siostry Malotka - Trzebiatowskie znów nie zawiodły. Magdalena po raz trzeci pobiła rekord życiowy o 25 pkt, strzelając 844 pkt tym samym zdobywając brązowy medal wśród juniorek. Natomiast Dianie- 850 pkt zapewniło srebrny medal wśród seniorek, a Iza Frymark zajęła 9 miejsce z wynikiem 813 pkt.
Źródło: Nadesłane
2018-09-14 10:00 155