Poniedziałek, 20 Maja 2019 - Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Piłkarze Raduni Stężyca wystąpią w IV Międzynarodowym Turnieju ,,Polpharma Deyna Cup Junior"

W dniach 25-28 sierpnia w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 w Starogardzie Gdańskim, odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Polpharma Deyna Cup Junior 2016". Zawody są objęte patronatem honorowym Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki.

Rozgrywki toczyć się będą równolegle w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy z roczników 2006 oraz 2007 i młodsi. W zawodach uczestniczyć będą czołowe drużyny z Polski (m. in. Legia Warszawa, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin) oraz zespoły z Anglii, Turcji, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Gruzji, Litwy i Łotwy. W rozgrywkach weźmie udział łącznie 480 zawodników i trenerów z 32 klubów, wśród nich piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2007 pod wodzą trenera Ireneusza Stencela, który realizuje program "Piłkarska przyszłość z Lotosem" w ośrodku szkolenia piłkarskiego w Stężycy.

W turnieju wezmą udział między innymi drużyny, w których barwach grał Deyna – Manchester City oraz Legia Warszawa. Podczas rozgrywek będzie możliwość zwiedzenia starogardzkiego Szlaku Deyny oraz zapoznania się z sylwetką tego wybitnego piłkarza.
Źródło: Nadesłane: Ireneusz Stencel
2016-08-23 12:30 842

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.