Piątek, 07 Sierpnia 2020 - Kajetana, Doroty, Sykstusa

Podsumowanie III Gminnego Konkursu Plastycznego „MÓJ MIŚ I JA”

17 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie odbyło się podsumowanie III Gminnego Konkursu Plastycznego „MÓJ MIŚ I JA”.

Celem konkursu było włączenie się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, stworzenie przez dzieci prac plastycznych inspirowanych tematyką konkursu oraz rozwijanie ich wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej. 

W konkursie wzięło udział 90 prac dzieci ze wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych gminy Chmielno.

Komisja w składzie:
Krystyna Malek – malarka ludowa - przewodnicząca
Monika Stenka – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Chmielnie - członek
Wanda Szczęsna – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Chmielnie - członek

Po wnikliwej ocenie wyłoniła następujących zwycięzców:

w kategorii dzieci 3- 4 lata:

I miejsce – Lena Walkusz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Kajetan Hirsz - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

I miejsce – Franciszek Stolc - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce – Mikołaj Kwiecień - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

II miejsce – Amelka Wiczling - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

III miejsce – Jan Kuchta - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Adam Podbielski - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Monika Trepczyk - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

Wyr. – Wiktoria Jesionek - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Maja Balewska - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Nadia Gojtowska - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Kacper Brzeziński - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Norbert Brylowski – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Fabian Formela – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Błażej Biankowski – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Hubert Skrzypkowski – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Jan Niklas – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Agata Lelek - Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Izabela Damps - Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Wojciech Jasnoch – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Konrad Hirsz - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Błażej Penkowski - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Alicja Napieralska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Zosia Reimer - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Kacper Biernat - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Mikołaj Lange - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Jakub Palubitzki - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Wiktoria Stankowska – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Julianna Pioch – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Antonina Gołąbek – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Agata Leman – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Damian Leman – Oddział Przedszkolny w Garczu

 

w kategorii dzieci 5- 6 lat:

I miejsce – Kryspin Jasnoch - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Michał Formela - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

I miejsce – Alicja Roszkowska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Anna Skorowska - Oddział Przedszkolny w Maksie

I miejsce – Maja Walkusz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

II miejsce – Maja Podbielska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

II miejsce – Anna Grzesiuk – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Mikołaj Piotrowski – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Dominik Zarach – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Oskar Bulczak – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Anna Szałkowska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

II miejsce – Milena Trepczyk - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

II miejsce – Nikodem Jóskowski - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

III miejsce – Fabian Labuda – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kożyczkowie

III miejsce – Edyta Gruchała - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

III miejsce – Filip Kwidziński – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kożyczkowie

III miejsce – Wiktoria Brylowska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

III miejsce – Natalia Metza - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Agata Łagan - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Jan Kitowski- Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Natalia Kitowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Wyr. – Jan Stefanin – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. - Tymoteusz Kitowski - Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. - Miłosz Leman - Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Andżelika Leman - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Julia Hinca - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Nikola Marszałkowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Antonina Dera- Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Marcelina Browarczyk - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Nadia Zarach - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Matylda Grzegowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Paulina Klinkosz - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Dominik Trowski - Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Wiktor Penkowski – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

 

Wszystkie prace nagrodzone prezentowane są na wystawie w bibliotece.

 

Źródło: Nadesłane
2017-11-20 08:20 1200

Komentarze

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# oleyiy-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-u]oleyiy-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oleyiy-t ahunuwa

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.