Niedziela, 19 Stycznia 2020 - Henryka, Mariusza, Marty

Połęczyno. Groźny wypadek, młoda dziewczyna w ciężkim stanie

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Połęczynie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letnia kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo.
Siła uderzenia była tak duża, że kierująca w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich kierowców o stosowanie się do przepisów drogowych.

27 stycznia po godzinie 14.00 oficer dyżurny kartuskiej policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Połęczyno. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z drogówki oraz służby ratownicze.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 19-letnia kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo. Uderzenie było tak duże, że młoda kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala specjalistycznego. Mundurowi rozmawiali ze świadkami tego zdarzenia. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny.

Wykonane na miejscu policyjne czynności pozwolą dokładnie ustalić szczegóły wypadku.
Źródło: KPP Kartuzy
2019-01-29 10:00 1324

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.