Środa, 23 Stycznia 2019 - Ildefonsa, Rajmunda

Policjanci z Żukowa zatrzymali 30-latka za przywłaszczenie mienia o wartości 109 tysięcy zł. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Komisariatu Policji w Żukowie zatrzymali 30–letniego mieszkańca Gdańska, który w listopadzie 2017 r. przywłaszczył łódź motorową o wartości 109 tysięcy złotych. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Od listopada ubiegłego roku policjanci z Komisariatu w Żukowie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego w Kartuzach pracowali nad sprawą przywłaszczenia łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych.
Policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i prowadzili intensywne działania operacyjne, w wyniku których ustalono, że sprawcą przywłaszczenia jest 30- letni mieszkaniec Gdańska, który w piątek został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia tj. łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 30 latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Kartuzy
2018-04-11 11:40 591

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.