Poniedziałek, 21 Stycznia 2019 - Agnieszki, Jaros?awa

Policjantka z Kartuz powołana do reprezentacji Polskiej Policji w piłce nożnej kobiet

Na początku marcu br. policjantka Paulina Magulska została powołana do reprezentacji Polskiej Policji w piłce nożnej kobiet. W dniach 12-14 kwietnia br. w Cetniewie młoda funkcjonariuszka zadebiutowała na Mistrzostwach Polskiej Policji w Halowej Piłce Nożnej zajmując wraz z drużyną I miejsce. Paulina otrzymała również indywidualne wyróżnienie.


Jak opowiada policjantka piłka nożna w jej sercu gościła od najmłodszych lat. Grała z tatą, bratem i przyjaciółmi z podwórka. Od 2011 r. rozpoczęła grę w klubie Gryf Goręczyno. W 2014 r. zmieniła go na GKS Żukowo, w którym kopie piłkę do dnia dzisiejszego. Jest kapitanem tej drużyny, a na boisku gra na pozycji napastnika.

Paulina Magulska jest absolwentką klasy o profilu policyjnym. Po zakończeniu szkoły średniej wstąpiła w szeregi Policji. Obecnie jest najmłodszą policjantką naszej komendy. Na co dzień uśmiechnięta, pełna optymizmu i tryskająca energią funkcjonariuszka.

Oprócz tych sukcesów, post. Magulska ma również wiele innych tytułów m.in.:
I miejcie w Pomorskiej Lidze Halowej Kobiet wraz z tytułem króla strzelców (2016)
II miejsce w Pomorskiej Lidze Halowej Kobiet wraz z tytułem wicekróla strzelców (2017)
I miejcie w Pomorskiej Lidze Halowej Kobiet wraz z tytułem króla strzelców (2018)
II miejsce w Halowym Turnieju piłki nożnej z okazji dnia kobiet o puchar marszałka województwa zachodniopomorskiego wraz z tytułem króla strzelców (2018).
Źródło: KPP Kartuzy
2018-05-10 10:00 579

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.