Sobota, 17 Marca 2018 - Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Powiat. Cotygodniowe dyżury Kierowników na Posterunkach Policji

Od marca bieżącego roku w każdy poniedziałek w godzinach od 10.00 do 14.00 we wszystkich Posterunkach Policji w powiecie kartuskim będą dyżurować Kierownicy, tak aby mieszkańcy mieli możliwość przyjść i porozmawiać o swoich problemach i zgłosić niepokojące ich zdarzenia.


Od poniedziałku, 5 marca br. każdy mieszkaniec ma możliwość przyjścia do Posterunku Policji i spotkania się z jego Kierownikiem. Wprowadzone dyżury, w każdy poniedziałek w godzinach 10.00-14.00 pozwolą na łatwiejszy kontakt Policji z obywatelami, dadzą szansę bezpośredniej rozmowy o problemach i zagrożeniach jakie mogą występować na terenie danej gminy.

Takie rozwiązanie ma poprawić możliwości kontaktu mieszkańców z Kierownictwem Posterunków Policji.Policjanci przypominają również, że w każdej jednostce służbę pełnią dzielnicowi, którzy są policjantami „pierwszego kontaktu” dla mieszkańców i można się z nimi kontraktować między innymi poprzez Aplikację Moja Komenda, w której znajdziemy numery telefonów dzielnicowych oraz ich adresy e-mail. Dane kontaktowe do dzielnicowych wraz z ich zdjęciami znaleźć można również na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.
Źródło: KPP Kartuzy
2018-03-07 13:20 99

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.