Poniedziałek, 23 Września 2019 - Tekli, Boguslawa, Linusa

Powiat: Wielodzietność warta każdej nagrody

Władze naszego powiatu po raz kolejny chcą docenić rodziny, które starają się poprawić polskie współczynniki demograficzne. W trzeciej edycji konkursu "Perła dla życia", organizowanej pod hasłem: "Człowiek - najlepsza inwestycja w powiecie kartuskim", do wygrania są m. in. wycieczka na Hel oraz bony na zakup sprzętu AGD.

Konkurs ma na celu promocję wielodzietności i docenienie codziennego trudu opieki na licznym potomstwem. Laureatem nagrody może zostać rodzina wielodzietna z powiatu kartuskiego, której kandydatura została przedstawiona przez samorządy terytorialne, organizacje pozarządowe i osoby prywatne.

Karta zgłoszeń do pobrania tutaj

Starosta Kartuski uhonoruje osiem rodzin. Na szczęśliwców czekają bony o wartości 2000 zł na zakup artykułów AGD do realizacji w wybranym sklepie na terenie powiatu kartuskiego oraz nagroda specjalna w formie biletów na wycieczkę statkiem na Hel i wizytę w Akwarium Gdyńskim. Zwycięzców wyłoni kapituła, która brać będzie pod uwagę: liczbę dzieci do 25 roku życia w rodzinie, osiągnięcia jej członków (edukacyjne, sportowe, artystyczne, aktywność zawodowa) oraz działalność społeczną.

Nagrody zostaną wręczone podczas Dni Powiatu Kartuskiego w lipcu 2016 roku. Zgłoszenia pisemne kandydatów do nagrody Starosty Kartuskiego należy zgłaszać w terminie od 2 maja do dnia 20 czerwca 2016 r. na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Mściwoja II 20, 83-300 Kartuzy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@pcprkartuzy.pl
2016-03-09 13:30 932

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.