Wtorek, 23 Października 2018 - Marleny, Seweryna, Igi

Poznaj kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego!

W tym artykule przedstawiamy nazwiska osób, które ubiegają się o miejsce w Radzie Powiatu Kartuskiego!





Okręg nr 1 (Gmina Chmielno, Gmina Sierakowice i Gmina Sulęczyno)

 

KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

Jerzy Grzegorzewski (70l.) Chmielno

Piotr Zatoń (44l.) Sulęczyno

Adam Miotr (39l.) Sierakowice

Joanna Bińkowska (52l.) Sierakowice

Magdalena Stencel (33l.) Mściszewice

Artur Formela (30l.) Sierakowice

Łukasz Piepiórka (30l.) Sulęczyno

Anna Król (44l.) Kożyczkowo

 

 

KWW SAMORZĄDNE KASZUBY- NASZE SPRAWE

Janina Kwiecień (72l.) Sierakowice

Krzysztof Andryskowski (59l.) Sierakowice

Andrzej Potrac (56l.) Sulęczyno

Marian Kwidziński (53l.) Garcz

Ryszard Klajn (49l.) Długi Karcz

Grażyna Brzeska (50l.) Sierakowice

Bożena Jancen (57l.) Miechucino

Jolanta Węsierska (44l.) Mściszewice

 

KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

 

Piotr Leszczyński (56l.) Pałubice

Marzena Bir (49l.) Sierakowice

Ireneusz Korda (57l.) Sulęczyno

Jarosław Jóskowski (49l.) Mojusz

Zygmunt Wenta (65l.) Chmielno

Irena Gliszczyńska (61l.) Kamienica Królewska

Joanna Czerwionka (47l.) Kartuzy

Piotr Zengerski (52l.) Gowidlino

 

 

Okręg nr 2 (Gmina Kartuzy)

 

KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

Mirosława Lehman (55l.) Kartuzy

Ryszard Herbasz (60l.) Kiełpino

Lech Brillowski (45l.) Kartuzy

Anna Okroj (42l.) Kartuzy

Marek Landowski (46l.) Kaliska

Beata Bieszka (47l.) Kartuzy

Jerzy Malotka- Trzebiatowski (54l.) Mezowo

Tomasz Meissner (30l.) Borowo

 

 

KWW OTWARTE KASZUBY

 

Krzysztof Rek (34l.) Kartuzy

Barbara Kramp (72l.) Kartuzy

Joanna Kąkol (45l.) Goręczyno

Marta Goluch (18l.) Somonino

Krystyna Potraca (58l.) Kartuzy

Adrian Pawłowski (44l.) Kartuzy

Marcin Stoltmann (44l.) Grzybno

Mateusz Szymichowski (26l.) Brzeziny

 

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

 

Andrzej Tersa (68l.) Dzierżążno

Artur Kozłowski (45l.) Dzierżążno

Ewelina Drzewiecka- Nowosad (32l.) Żukowo

 

 

 
 
KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

Zdzisław Sokół (65l.) Mirachowo

Mirosław Szutenberg (51l.) Kartuzy

Henryka Wolska (60l.) Kartuzy

Przemysław Maciąg (47l.) Kiełpino

Bożena Merchel (54l.) Kartuzy
Edmund Kożyczkowski (68l.) Dzierżążno

Bogumiła Bisewska (61l.) Kartuzy

Antoni Konkol (63l.) Grzybno

 

KWW SAMORZĄDNE KASZUBY- NASZE SPRAWE

Edmund Kwidziński (66l.) Kartuzy

Zdzisław Lipkowski (60l.) Kartuzy

Jerzy Ropel (57l.) Kartuzy

Tadeusz Belgrau (55l.) Kolonia- Borowiec

Jolanta Kryszewska (52l.) Kartuzy

Waldemar Miłejko (43l.) Kiełpino

Wioleta Kąkol (35l.) Przodkowo

Maria Wenta- Barlak (63l.) Kartuzy

 

Okręg nr 3 (Gmina Przodkowo i Gmina Żukowo)

 

KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

Bogdan Łapa (61l.) Żukowo

Grzegorz Rek (68l.) Leźno

Jan Wroński (67l.) Przyjaźń

Bogumiła Wandtke (54l.) Miszewo

Henryk Miotk (51l.) Glincz

Stanisław Groth (65l.) Tuchom

Ryszard Peek (56l.) Pępowo

Bernadeta Pruszak (52l.) Rutki

Małgorzata Wicka- Rybińska (42l.) Chwaszczyno

Paulina Skrzyńska (23l.) Warzenko

Jacek Miąskowski (48l.) Banino



KWW SAMORZĄDNE KASZUBY- NASZE SPRAWE

Mieczysław Woźniak (70l.) Przodkowo

Eugeniusz Pryczkowski (49l.) Banino

Piotr Fikus (55l.) Chwaszczyno

Genowefa Zasada (73l.) Glincz

Józef Blegrau (55l.) Borkowo

Weronika Formela (71l.) Leźno

Jerzy Soliwoda (60l.) Przodkowo

Katarzyna Bliźniewska (42l.) Kosowo

Józef Kobiela 975l.) Leźno

Elżbieta Klinkosz (62l.) Skrzeszewo

Tomasz Szymkowiak (47l.) Banino

 

 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATRFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

 

Mirosław Żeromski (49l.) Żukowo

Radosław Cebela (40l.) Chwaszczyno

Magdalena Błańska- Mecner (41l.) Żukowo

Bartłomiej Piaseczny (54l.) Skrzeszewo

Jarosław Bielawski (46l.) Żukowo

Magdalena Rozdębska (28l.) Żukowo

Sandra Kassin (19l.) Żukowo

Stefan Karczewski (61l.) Czaple

Danuta Paziewicz (45l.) Żukowo

Dariusz Patelczyk (35l.) Żukowo

Tomasz Fopke (45l.) Chwaszczyno

 

 

 

Okręg nr 4 (Gmina Somonino i Gmina Stężyca)

 

KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

 

Andrzej Klasa (52l.) Ostrowo

Iwona Formela (42l.) Goręczyno

Kazimierz Walkusz (60l.) Borucino

Marek Brusznicki (66l.) Somonino

Ewa Gostkowska (44l.) Stężyca

Elżbieta Lemańczyk (58l.) Starkowa Huta

 

 

KWW SAMORZĄDNE KASZUBY- NASZE SPRAWE

 

Maciej Czapiewski (40l.) Somonino

Alicja Domaschke (50l.) Stężyca

Paweł Kowalewski (28l.) Somonino

Katarzyna Kiedrowska- Zagozdon (49l.) Stężyca

Izabela Itrich- Hopa (38l.) Sławki

Zbigniew Reiter (40l.) Łączyno



KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

 

Ewa Borzestowska (44l.) Stężyca

Marcin Kieliński (28l.) Stężyca

Zbigniew Dysarz (45l.) Kaplica

Ewa Srock (53l.) Somonino

Marian Kaczmarek (58l.) Somonino

Marzena Treder (42l.) Szymbark

 

KWW OTWARTE KASZUBY

Aleksandra Pascrau (33l.) Somonino

Mirosława Miodowska- Jaroś (57l.) Somonino

Jerzy Ropela (68l.) Szymbark

Korneliusz Gronda (25l.) Somonino

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl fot: kartuskipowiat.com.pl
2018-09-20 15:00 654

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.