Poniedziałek, 15 Października 2018 - Jadwigi, Teresy, Florentyny

Poznaj kandydatów na radnych! [Gmina Chmielno]

W tym artykule przedstawiamy kandydatów ubiegających się o mandat w gminie Chmielno!







Okręg nr 1
Borzestowo, Grodzisko , Stary Dwór, Zajezierze.

 

Brunon Cirocki (76l.) Borzestowo- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Renata Dussa- Kowalewska (77l.)- KW PiS

 

Okręg nr 2
Borzestowska Huta, Łączyńska Huta.

 

Zygmunt Jażdżewski (53l.) Łączyńska Huta- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 3
Chmielno: ul. Gryfa Pomorskiego, Damroki, Spacerowa, Grodziska, Bernarda Grzędzickiego, Świętopełka, Plac Troyana , Nadziei, Wichrowe Wzgórze, Kamienny Park, Kłodno, Wiejska, Młyńska . Miejscowości: Bukowinki , Rekowo.

 

Stanisław Kliczmowicz (60l.) Chmielno- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Katarzyna Zwara (38l.) Chmielno- KWW Razem dla Gminy Chmielno

 

Okręg nr 4
Chmielno: ul. Raduńska, Słoneczna, Pogodna, Spokojna, Na Zboczu, Widokowa, Słonecznikowa, Franciszka Necla, Garncarska, Zatokowa, Brzozowa, Jesionowa, Zielona Dolina, Na Wzgórzu, Truskawkowa, Nad Stawem, Polanki . Miejscowości: Osowa Góra, Węgliska, Chmieleńskie Chrósty, Babino, Chmielonko, Lampa.


Ryszard Rachwalski (68l.) Chmielno- KWW Razem dla Gminy

Barbara Falba- Lewandowska (44l.) Lampa- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Jerzy Witka (54l.) Chmielno- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Elżbieta Gizela (54l.) Chmielno- KW PiS

 

Okręg nr 5
Chmielno: ul. Akacjowa, Kuby, Piotra Bukowskiego, Ks. Józefa Szotowskiego, Tulipanowa, Jarzębinowa, Lipowa, Kasztanowa, Poziomkowa, Chmielowa, Bzowa, Żeglarska, Słowińców, Jachtowa, Malinowa , Jaśminowa.

 

Andrzej Czaja (59l.) Chmielno- KWW Razem dla Gminy

Alicja Chabowska (37l.) Chmielno- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Barbara Radajak (50l.) Chmielno- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Mirosław Bugalski (59l.) Garcz- KW PiS

 

Okręg nr 6
Cieszenie, Cegliska

Józef Kreft (66l.) Cieszenie- KWW Razem dla Gminy

Jerzy Komkowski (50l.) Cieszenie- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 7
Garcz: ul. Sianowska, Widokowa, Zielone Wzgórze, Leśna, Spacerowa, Spokojna, Ogrodowa, Źródlana, Wichrowe Wzgórze, Jeziorna, Rzemieślnicza, Długa, Błękitna, Dziewcza Góra.

 

Ewa Bigus (54l.) Garcz- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Andrzej Ropela (47l.) Garcz- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Jacek Kitowski (43l.) Garcz- KWW Razem dla Gminy

Rajmund Krause (59l.) Garcz- KW PiS

 

Okręg nr 8
Garcz: ul. Chmieleńska, Łąkowa, Świerkowa, Kaszubska, Podgórna, Cicha, Osiedlowa, Słoneczna, Akacjowa, Polna, Radosna, Motocyklowa, Kwiatowa, Kartuska.

 

Andrzej Hennig (49l.) Garcz- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Krzysztof Kwidziński (46l.) Garcz- KWW Razem dla Gminy

Ewa Bogdańska- Bóll (59l.) Garcz- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Lucyna Sela (36l.) Garcz- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Eugeniusz Formella (66l.) Garcz- KW PiS

 

Okręg nr 9
Kożyczkowo, Borczaki, Młyn Dolny, Młyn Górny, Rzym.

 

Marcin Leman (35l.) Kożyczkowo- KWW Razem dla Gminy

Adam Gołąbek (41l.) Kożyczkowo- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Bartłomiej Racki (36l.) Miechucino- KW PiS

 

Okręg nr 10
Miechucino: ul. Spacerowa, Dolna, Górna, Kościelna, Olchowa, Zielone Wzgórze, Leśna, Wejherowska, Pogodna, Podgórna, Widokowa, Kolejowa, Wąska, Krótka, Kartuska. Miejscowości: Strysza Góra, Glinno.

 

Maria Dradrach (63l.) Miechucino- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Danuta Ptach (49l.) Miechucino- KWW Razem dla Gminy

Eugeniusz Gojtowski (58l.) Miechucino- KW PiS

 

Okręg nr 11
Miechucino: ul. Zielona Dolina, Poprzeczna, Szkolna, Spokojna, Brzozowa, Kwiatowa, Słoneczna, Ogrodowa, Osiedlowa, Cicha, Skarpowa, Do Cisów, Jaśminowa, Wrzosowa, Osiedle Zielony Stok, Osiedle Słoneczna Dolina, Szlak Kaszubski. Miejscowość: Koryta.

 

Andrzej Lewna (60l.) Miechucino- KWW Razem dla Gminy

Zygmunt Hinca (60l.) Miechucino- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Krzysztof Kąkol (37l.) Miechucino- KW PiS

 

Okręg nr 12
Miechucino : ul. Jeziorna, Łąkowa, Polna, Miechucińskie Chrósty.: Osiedle im. F. Brzezińskiego.

 

Jan Janczyk (55l.) Miechucino- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Jarosław Witos (47l.) Miechucino- KWW Razem dla Gminy

Piotr Krzebietke (37l.) Miechucino- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Kamil Felskowski (22l.) Miechucino- KW PiS

 

Okręg nr 13
Przewóz, Haska, Maks, Sznurki.

 

Marek Krefta (51l.) Maks- KWW Marek Krefta

Henryk Sieniek (53l.) Przewóz- KWW Razem dla Gminy

Tomasz Pellowski (62l.) Sznurki- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Kamil Balewski (34l.) Przewóz- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 14
Reskowo, Dejk, Lipowiec.

 

Sebastian Klamrowski (23l.) Reskowo- KWW Razem dla Gminy

Ryszard Gadzewski (45l.) Reskowo- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Katarzyna Skrzypkowska (39l.) Reskowo- KW PiS

 

Okręg nr 15
Zawory.

Rafał Byczkowski (37l.) Zawory- KWW Razem dla Gminy Chmielno

Ewa Gizela (47l.) Zawory- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl
2018-09-20 12:30 207

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.