Środa, 19 Grudnia 2018 - Gabrieli, Dariusza, Eleonory

Poznaj kandydatów na radnych! [Gmina Stężyca]

W tym artykule przedstawiamy kandydatów ubiegających się o mandat w gminie Stężyca!





Okręg nr 1
Część sołectwo Stężyca, tj. Stężyca ulice: Abrahama, Bernarda Sychty, Brzozowa, Gryfa Kaszubskiego, Jesionowa, Kartuska, Kasztanowa, Porucznika Józefa Dambka, Parkowa, Przylesie, Raduńska, Remusa, Różana, Siwa, Sosnowa, Sportowa, Szafirowa, Świętego Benona, Wrzosowa.

 

Tomasz Zielke (44l.) Stężyca- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 2
Część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Pypkowo, Stężyca bez ulic, Stężyca ulice: Bronisława Brunki, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Deszczowa, Jana III Sobieskiego, Ks. Bp. Michała Łaszewskiego, Jana Heweliusza, Józefa Wybickiego, Mściwoja II, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Słoneczna, Świętopełka Wielkiego, Widokowa.

 

Ireneusz Stencel (47l.) Stężyca- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Andrzej Kiedrowski (45l.) Stężyca- KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub

 

Okręg nr 3
Część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Delowo, Kucborowo, Pażęce, Śnice, Zdrębowo, Stężyca ulice: Bursztynowa, Daleka, Damroki, Doktora Majkowskiego, Firmowa, Jejmościny, Jeziorna, Marii Konopnickiej, Kapliczna, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Piaskowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytulna, Mikołaja Reja, Rolna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stolema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Wspólna, Zielona, Źródlana.

 

Andrzej Hinc (65l.) Stężyca- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 4
Sołectwa: Gapowo, Niesiołowice, Stężycka Huta, Żuromino, tj. miejscowości: Chróstowo, Czysta Woda, Dubowo, Gapowo, Kukówka, Malbork, Niesiołowice, Pustka, Rzepiska, Stężycka Huta, Szczukowo, Żuromino.

 

Henryk Laska (44l.) Szczukowo- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Edyta Klasa (41l.) Ostrowo- KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub

Hieronim Więcek (69l.) Niesiołowice- KKW SLD Lewica Razem

 

Okręg nr 5
Sołectwa: Zgorzałe, Pierszczewo, Czaple, tj. miejscowości: Czapielski Młyn, Nowe Czaple, Pierszczewko, Pierszczewo, Smokowo, Stare Czaple, Teklowo, Uniradze, Zgorzałe.

 

Sabina Las (50l.) Zgorzałe- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Alfons Daleki (68l.) Stare Czaple- KWW Młodość dla Gminy

Bogusław Las (52l.) Zgorzałe- KWW Zgorzałe- ,,Nasze Sprawy”

Sylwia Las (39l.) Zgorzałe- KWW Zgorzałe- Rozwój Wsi

 

Okręg nr 6
Część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Bolwerk, Ostrowo, Kamienica Szlachecka ulice: Cicha, Długa, Krótka, Ostrowska, Rolnicza, Różana, Spacerowa, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Zamkowa, Zielone Wzgórze.

 

Stefan Literski (57l.) Kamienica Szlachecka- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 7
Część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Przyrowie, Kamienica Szlachecka ulice: Gliniana, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Łąkowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pogodna, Pod Lasem, Polna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Świerkowa, Truskawkowa, Wygodna, Źródlana.

 

Fryderyk Mach (36l.) Kamienica Szlachecka- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 8
Sołectwa: Borucino, Łączyno, Nowa Wieś, tj. miejscowości: Borucino, Kamienny Dół, Łączyno, Łączyński Młyn, Nowa Wieś, Wygoda Łączyńska.

 

Adela Brzeska (37l.) Łączyno- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Mirosław Formela (56l.) Borucino- KWW Zgorzałe- ,,Nasze Sprawy”

Mirosław Jeżewski (47l.) Nowa Wieś- KWW Zgorzałe- Rozwój Wsi

 

Okręg nr 9
Część sołectwo Klukowa Huta, tj. miejscowość: Klukowa Huta bez ulic, Klukowa Huta ulice: Aleja Jana Pawła II, Hieronima Derdowskiego, Długa, Józefa Hallera, Kaszubska, Marii Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Księdza Konrada Lubińskiego, Ogrodowa, Orchidei, Polna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Józefa Wybickiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wspólna.

 

Zbigniew Zaborowski (48l.) Klukowa Huta- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 10
Sołectwa: część sołectwa Klukowa Huta, Łosienice, tj. miejscowości: Danachowo, Dąbrowa, Nowe Łosienice, Nowy Ostrów, Stare Łosienice, Klukowa Huta ulice: Floriana Ceynowy, Cicha, Łąkowa, 3 - go Maja, Rzemieślnicza, Spokojna, Ks. Bernarda Sychty, Północna, Zielona.

 

Jacek Wica (29l.) Dąbrowa- KWW Młodość dla Gminy

Kazimierz Gruchała (61l.) Klukowa Huta- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

 

Okręg nr 11
Część sołectwo: Gołubie, tj. miejscowości: Mestwin, Gołubie bez ulic (od nr 62 do nr 77), Gołubie ulice: Botaniczna, Dworcowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Kasztelańska, Lipowa, Młyńska, Nowe Osiedle, Osiedle Zamkowisko, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Sambora II (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19a, numery parzyste od nr 2 do nr 46), Słoneczny Stok, Sosnowa, Św. Antoniego, Żurawiowa.

 

Grzegorz Zwara (51l.) Gołubie- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 12
Część sołectwo Gołubie, tj. miejscowość: Gołubie bez ulic (od nr 1 do nr 61), Gołubie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Długa, Grafitowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogniskowa, Partyzancka, Pogodna, Poziomkowa, Prosta, Rekreacyjna, Rzemieślnicza, Sambora II (numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 50 do końca), Sikorska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Wrzosowa, Wspólna, Zaciszna, Zakole, Zielona.

 

Kamila Kobierowska (34l.) Gołubie- KWW Tomasz Kobierowski

Jarosław Turzyński (54l.) Gołubie- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 13
Sołectwo Sikorzyno, tj. miejscowości: Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno, Stara Sikorska Huta.

 

Emilia Banaś (39l.) Sikorzyno- KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub

Witold Hinca (37l.) Stara Sikorska Huta- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 14
Sołectwo Potuły, tj. miejscowości: Krzeszna, Potuły.

 

Andrzej Zaborowski (33l.) Potuły- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

 

Okręg nr 15
Sołectwo Szymbark, tj. miejscowości: Drozdowo, Kolano, Szymbark, Wieżyca.

 

Łukasz Wysocki (37l.) Szymbark- KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl
2018-09-20 13:00 268

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.