Wtorek, 23 Października 2018 - Marleny, Seweryna, Igi

Poznaj kandydatów na radnych! [Gmina Sulęczyno]

W tym artykule przedstawiamy kandydatów ubiegających się o mandat w gminie Sulęczyno!






Okręg nr 1
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Józefa Wybickiego, Kościelna, Kwiatowa, Letnia, Pogodna, Promyka, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Wiosenna, Zielona Droga.

Arkadiusz Bronk (45l.) Węsiory- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Kazimierz Gawin (66l.) Sulęczyno- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Bolesław Zielke (65l.) Sulęczyno- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

 

Okręg nr 2
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Aleja Wojska Polskiego, Nauczycielska, Rzemieślnicza, Sosnowa, Szkolna oraz część miejscowości bez ulic. Miejscowość: BUKOWA GÓRA.

Kazimierz Gliniecki (43l.) Sulęczyno- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Maciej Gawin (36l.) Sulęczyno- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

 

Okręg nr 3
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Abrahama, A. Majkowskiego, Aleja Zwycięstwa, Cicha, Generała Józefa Hallera, Ks. Zapałowskiego, Leśna, Sobótki, Stolemów, Świętojańska, Szara, Zagóry, Zimna Góra.

Tomasz Kreft (36l.) Sulęczyno- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Irena Bielicka (55l.) Sulęczyno- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Bogumiła Bladowska (53l.) Sulęczyno- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Helena Zblewska (27l.) Sulęczyno- KWW Prawo i Samorządność

 

Okręg nr 4
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Brzozowa, Damroki, Derdowskiego, Dębowa, Ekologiczna, Floriana Ceynowy, Gowida, Kaszubska, Kartuska, Mestwina, Modrzewiowa, Mściwoja, Leszczynowa, Stroma, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Trakt Słupski.

Dariusz Kulas (44l.) Sulęczyno- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Roman Malek (60l.) Sulęczyno- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

 

Okręg nr 5
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Borowikowa, Dolina j. Głębokiego, Grzybowa, Gwiezdna, Jeziorna, Kosmiczna, Księżycowa, Lawendowa, Nad Jarem Słupi, Planetarna, Słoneczna, Szydlicka, Wrzosowa, Żurawia oraz miejscowości: KŁODNO, NOWY DWÓR, OSTRÓW MAUSZ. Sołectwo ZDUNOWICE.

Marcin Gawin (31l.) Sulęczyno- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Teresa Skwierawska (63l.) Sulęczyno- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Jan Zblewski (49l.) Ogonki- KW PiS

 

Okręg nr 6
Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Klonowa, Królewska, Krótka, Lęborska, Podwórkowa, Szlachecka, Wąska. Część miejscowości Mściszewice od nr 53 - 54, 57 - 60, 62, 64, 66 - 80 a, 82 - 85, 120 - 120 d, 126 – 129.

Grażyna Las (50l.) Mściszewice- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Sławomir Keller (51l.) Mściszewice- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Jacek Chylewski (52l.) Mściszewice- KWW Prawo i Samorządność

Jerzy Zaworski (63l.) Mściszewice- KW PiS

 

Okręg nr 7
Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Jeziorna, Kaszubska, Letnia, Lipowa, Łabędzia, Pogodna, Polna, Słoneczna, Wspólna. Część miejscowości Mściszewice od nr 86 - 91p, 93 - 95, 121 - 123, 151.

Marcin Klinkosz (37l.) Mściszewice- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Robert Dera (33l.) Mściszewice- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Michał Jereczek (28l.) Mściszewice- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Edmund Hinc (55l.) Mściszewice- KWW Prawo i Samorządność'

Brunon Dąbrowski (74l.) Mściszewice- KW PiS

 

Okręg nr 8
Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Abrahama, Alojzego Zaworskiego, Kartuska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Ks. Tadeusza Jezierskiego, Ks. Leopolda Pikarskiego, Leśna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wrzosowa. Część miejscowości Mściszewice od nr 96, 97 - 105, 107 – 117.

Grzegorz Kamiński (47l.) Mściszewice- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Anita Zelewska (33l.) Mściszewice- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Adam Klasa (31l.) Mściszewice- KWW Prawo i Samorządność

 

Okręg nr 9
Część SOŁECTWA WĘSIORY: część miejscowości WĘSIORY-ulice: Bytowska, Brzozowa, Kartuska, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Przemysłowa. Część miejscowości Węsiory od nr 102, 103, 104, 104H.

Alicja Stefańska ( 35l.) Węsiory- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Aldona Kropidłowska (41l.) Węsiory- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Wiesława Myszk (44l.) Węsiory- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Jan Cieszyński (18l.) Borowiec- KW PiS

 

Okręg nr 10
Część SOŁECTWA WĘSIORY: Część miejscowości WĘSIORY-ulice: Boczna, Czereśniowa, Jeziorna, Kościelna, Osiedlowa, Słoneczna, Spacerowa, Stroma, Wichrowe Wzgórze, Zielona oraz część miejscowości Węsiory nr 101, 107, 136m.

Zbigniew Toporek (29l.) Węsiory- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Maria Łukowicz (42l.) Węsiory- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Józef Styp- Rekowski (58l.) Węsiory- KWW Prawo i Samorządność

Tadeusz Marszk (48l.) Węsiory- KW PiS

 

Okręg nr 11
Część SOŁECTWA WĘSIORY: Miejscowości: BOROWIEC, CZARLINO oraz część miejscowości Węsiory o nr 85.

Łukasz Treder (34l.) Borowiec- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Barbara Hinc (30l.) Borowiec- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Szymon Bielawa (19l.) Borowiec- KW PiS

 

Okręg nr 12
Część SOŁECTWA PODJAZY: miejscowość AMALKA, część miejscowości PODJAZY od nr 3 - 9a, 11 - 15, 17b - 20, 22, 26 – 33.

Stefan Matusiewicz (57l.) Amalka- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Grzegorz Bielicki (56l.) Podjazy- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Wojciech Kotłowski (37l.) Podjazy- KWW Prawo i Samorządność

 

Okręg nr 13
Część SOŁECTWA PODJAZY: część miejscowości PODJAZY od nr 35 - 37, 40, 42 - 44, 80, 155B, 156, 156h, 157h, 160 - 161, 163g i h. Miejscowość WIDNA GÓRA.

Marzena Wenta (42l.) Widna Góra- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Czesław Myszk (59l.) Widna Góra- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Krzysztof Dolny (30l.) Mściszewice- KWW Prawo i Samorządność

 

Okręg nr 14
Sołectwa: KISTOWO, SUCHA.

Dorota Kujda (36l.) Kistowo- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Marian Stefański (57l.) Kołodzieje- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Jan Kropidłowski (56l.) Kistowo- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Lucyna Cichosz (45l.) Kołodzieje- KW PiS

 

Okręg nr 15
Sołectwa: BOREK, ŻAKOWO.

Piotr Szuta (31l.) Żakowo- KWW Samorządne Kaszuby- Nasze Sprawe

Elżbieta Klem (43l.) Borek- KWW Nasz Region- Bliżej Wyborców

Józef Malek (63l.) Borek- KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy

Piotr Plichta (35l.) Żakowo- KWW Prawo i Samorządność

Stanisław Złoch (70l.) Żakowo- KW PiS

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl
2018-09-20 14:30 340

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.