Środa, 08 Kwietnia 2020 - Cezaryny, Dionizego, Julii

Przodkowo. Agresywny mężczyzna miał wymachiwał nożem. Grozi mu do 3 lat więzienia

Wczoraj w południe dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał telefoniczne zgłoszenia dotyczące awanturującego się mężczyzny. Mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności. 


Według osoby zgłaszającej agresywny mężczyzna kierował w jego oraz partnerki zgłaszającego groźby karalne i machał nożem w ich kierunku.
Ponadto uderzył zgłaszającego w twarz. Niezwłocznie na miejsce skierowany został patrol policjantów z Posterunku Policji w Przodkowie. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce natychmiast odizolowali agresywnego 21-latka.

W trakcie zatrzymania mężczyzna cały czas był agresywny w stosunku do policjantów, stawiał opór. Sprawca przestępstw, 21 – letni mieszkaniec powiatu kartuskiego po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazał się być osoba poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Kartuzach celem odbycia kary 3 dni pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywną.

Śledczy przestawili dzisiaj mężczyźnie trzy zarzuty, teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Z uwagi na fakt, że 21-latek już wcześniej był karany za podobne przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Kartuzy
2019-02-20 13:00 646

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0