Piątek, 14 Grudnia 2018 - Alfreda, Izydora, Jana

Przodkowo. Stypendia dla najwybitniejszych uczniów przyznane

19 września Wójt Gminy Przodkowo wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym, których celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.




Za II semestr roku szkolnego/akademickiego 2017/2018 stypendia otrzymało z rąk Wójta 52 uczniów w tym 36 gimnazjalistów (po 600 zł), 14 uczniów szkół ponadgimnazjalnych (po 720 zł) i 2 studentów (po 900 zł). Na ten cel gmina przeznaczyła 33.480 zł.


Stypendia otrzymali:

Szymon Nagel -LO Kartuzy
Katarzyna Waksmundzka – LO Kartuzy
Kamila Konkol – ZSZiO Kartuzy
Łukasz Wicki – Littre Fallus Community High School
Katarzyna Dawidowska – Technikum Kartuzy
Przemysław Kwidziński – SP Pomieczyno
Paulina Cyman – SP Pomieczyno
Przemysław Oczk – LO Kartuzy
Angelika Płotka – SP Pomieczyno
Sara Drywa – SP Czeczewo
Przemysław Zabrocki – SP Czeczewo
Aleksandra Formella – SP Czeczewo
Monika Kaleta – SP Czeczewo
Emilia Kreft – SP Czeczewo
Kornelia Paczoska – SP Czeczewo
Ewelina Pupacz – SP Czeczewo
Natalia Nowak – SP Czeczewo
Mateusz Toporek – SP Czeczewo
Filip Dampc – SP Czeczewo
Paulina Bach – ZSZ i O Kartuzy
Natalia Grotha – LO Kartuzy
Izabela Frankowska – ZSZ i O Kartuzy
Małgorzata Kąkol – Gim Kartuzy
Klaudia Dobrzyńska – Katolicka SP Kartuzy
Magdalena Nagel – LO Kartuzy
Magdalena Pasewicz-Rybacka – UG Gdański
Karolina Praska – Wenderlich – SP Chwaszczyno
Eryk Możdżeń – LO Gdańsk
Izabela Kolmetz – ZSZ I O Kartuzy
Anna Seklecka – UG Gdański
Małgorzata Król – Katolicka SP Kartuzy
Klaudia Klawikowska – SP Przodkowo
Ewelina Hinz – SP Przodkowo
Zuzanna Wydrowska – SP Przodkowo
Martyna Stromska – SP Przodkowo
Oliwia Soroko – SP Przodkowo
Amelia Latowska – SP Przodkowo
Paulina Stencel – SP Przodkowo
Aleksandra Toporek – SP Przodkowo
Natalia Klawikowska – SP Przodkowo
Zuzanna Halman – SP Przodkowo
Nikola Szymichowska – SP Przodkowo
Oliwia Riegel – SP Przodkowo
Weronika Hinca – SP Przodkowo
Wiktoria Młyńska – SP Przodkowo
Wiktoria Goszka – SP Przodkowo
Magdalena Czerwińska – SP Przodkowo
Jan Mielech – Gim Gdynia
Artur Dampc – ZSZ i O Kartuzy
Sandra Drążkowska – ZSP Somonino
Hanna Dmochowska – Gim Gdynia
Marianna Gołębiewska – Gimnazjum Gdynia


Szczególne osiągnięcia w konkursach w II semestrze roku szkolnego/akademickiego 2017/2018

Eryk Możdżeń- zajęcie II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Robotyki RoboRAVE Poland

Artur Dampc- zajął II miejsce w Pomorskim Festiwalu Krótkich Filmów o HIV

Sandra Drążkowska- zajęła II miejsce w Wojewódzkim Kaszubskim Konkursie Recytatorskim „W romantycznej scenerii – rzecz o Panu Tadeuszu,

Hanna Dmochowska- zajęła I miejsce Wojewódzki Konkurs Filmowy – film „Gingerbreads”, I miejsce Wojewódzki Konkurs Literacki „Piszę, bo lubię”

Marianna Gołębiewska- Zajęła tytuł finalisty w XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów, I miejsce w IV edycji Konkursu Matematycznego „Od Szkolniaka do Żaka”
Źródło: UG Przodkowo
2018-09-24 12:00 268

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.