Wtorek, 02 Czerwca 2020 - Marianny, Marcelina, Piotra

Przodkowo: Stypendia motywacyjne trafiły do rąk najbardziej utalentowanych uczniów

Kolejny raz Wójt Gminy Przodkowo wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym, których celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.

Za I semestr roku szkolnego/akademickiego 2016/2017 stypendia otrzymało 30 uczniów w tym 23 gimnazjalistów, 6 uczniów szkół ponadgimnazjalnych i 1 student. Na ten cel gmina przeznaczyła 19 tysięcy zł.

Stypendia otrzymali:

Klaudia Klawikowska – Gimnazjum Przodkowo
Karolina Praska-Wenderlich – Gimnazjum Chwaszczyno
Magdalena Kalkowska – Gimnazjum Przodkowo
Marta Toporek – Gimnazjum Przodkowo
Natalia Klawikowska – Gimnazjum Przodkowo
Oliwia Soroko – Gimnazjum Przodkowo
Martyna Stromska – Gimnazjum Przodkowo
Dawid Mielewczyk – Gimnazjum Przodkowo
Klaudia Węsora – Gimnazjum Przodkowo
Mateusz Witzling – Gimnazjum Przodkowo
Zuzanna Klawikowska – Gimnazjum Przodkowo
Ewa Barzowska – Gimnazjum Przodkowo
Agata Żak – Gimnazjum Przodkowo
Joanna Czapp – Gimnazjum Przodkowo
Natalia Bukowska – Gimnazjum Przodkowo
Hanna Dmochowska – Gimnazjum Gdynia
Aleksandra Walkusz – ZSiO Kartuzy
Magdalena Nagel – LO Kartuzy
Paulina Bach – ZSiO Kartuzy
Barbara Sypion – ZS Ponadgimnazjalnych Przodkowo
Artur Dampc – ZSiO Kartuzy
Jan Mielech – GIM Gdynia
Magdalena Pasewicz-Rybacka – UW Wydział Historii
Maciej Kamiński – ZSiO Kartuzy
Aleksandra Formella – Gimnazjum Czeczewo
Przemysław Zabrocki – Gimnazjum Czeczewo
Emilia Kreft – Gimnazjum Czeczewo
Mateusz Toporek – Gimnazjum Czeczewo
Mateusz Dampc – Gimnazjum Czeczewo
Ewelina Pupacz – Gimnazjum Czeczewo

Szczególne osiągnięcia w konkursach w I semestrze roku szkolnego/akademickiego 2016/2017

Magdalena Kalkowska – Tytuł Mistrza w Kaszubskim Dyktandzie
Marta Toporek – III miejsce w Konkursie Literackim

Martyna Stromska
Dawid Mielewczyk
Klaudia Węsiora
Mateusz Witzling
Zuzanna Klawikowska
Ewa Barzowska
Joanna Czapp
Natalia Bukowska
– I miejsce Międzynarodowy Festiwal Zespołów Artystycznych

Agata Żak – Wicemistrz Polski w Tańcu Sportowym

Barbara Sypion – III miejsce w Pomorskim Konkursie Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej

Artur Dampc – I miejsce w Pomorskim Festiwalu Krótkich Filmów o HIV

2017-05-30 11:30 1174

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.