Sobota, 19 Stycznia 2019 - Henryka, Mariusza, Marty

Rockowy zespół dziecięcy Czarodzieje z Kaszub wystąpił w Familiadzie

Zespół Czarodzieje z Kaszub już po raz kolejny wziął udział w programie TVP Familiada. Emisja programu zaplanowana jest na 21 stycznia i nie jest to przypadek, bo wtedy właśnie odbędzie się premiera nowej piosenki Czarodziei "Rock and Roll-o babcia".

Czarodzieje z Kaszub trafili do Familiady po tym jak w programie "Trzy wymiary gitary" Piotra Barona w radiowej Trójce usłyszał ich główny producent programu. Zespół pojawia się w Warszawie każdego roku. Dwa lata temu w ramach współpracy Europejskiej Fundacji Promocji Kultury Wyspa Artystów i Fundacji promocji miasta stołecznego Warszawy, Czarodzieje zagrali koncert na dachu Komisariatu Rzecznego Policji na warszawskiej Pradze i w podziemiach kościoła pokamedulskiego na Bielanach, gdzie koncertuje wielu znanych artystów.

Obecnie planowana jest kolejna - wiosenna wizyta w Warszawie, gdzie Czarodzieje zagrają koncerty między innymi dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka i Kliniki Budzik. Wyjazd planowany jest na przełomie kwietnia i maja.  Również w tym roku planowane jest nagranie teledysku do piosenki "Podaruj życie" jaką Czarodzieje nagrali wraz z Markiem Piekarczykiem.

Tuż po feriach zimowych odbędzie się casting do zespołu. Wszystkie informacje dostępne będą na stronie www.czarodziejezkaszub.pl
Źródło: Nadesłane: Marek Teterycz
2017-01-18 11:30 5624

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.