Sobota, 08 Sierpnia 2020 - Cypriana, Emiliana, Dominika

Rowerowy Grand Prix wyruszy z Kartuz!

Tegoroczny, XIII rajd z cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” rozpocznie się w Kartuzach! 18 sierpnia wszyscy zainteresowani wyruszą w pełną wrażeń podróż do wnętrza Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Do przejechania organizatorzy proponują jeden z dwóch dystansów - podstawowy 102 km, a wersja MINI ok. 78 km.

Szwajcaria Kaszubska ma do zaoferowania wiele fantastycznych krajobrazów. Choć często i chętnie odwiedzana, wciąż potrafi zaskoczyć, zaprezentować coś nowego i niespodziewanego. Dzieje się tak choćby dlatego, że rozsiane po okolicy jeziora - w zależności od pory dnia czy "kierunku natarcia" - potrafią przyciągać spojrzenia swoim magnetycznym błękitem, ale również oślepiać blaskiem odbijanego słońca i kierować wzrok gdzie indziej. Wrażenia potęguje bujne żółto-zielone malowanie okolicznych pól i łąk, a życie rowerzystów dodatkowo urozmaica pagórkowate ukształtowanie terenu.


Opis trasy, harmonogram dnia, mapę oraz garść przydatnych informacji można znaleźć na podstronie wydarzenia: http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2018/pomorskie, a także w Strava-Klubie: www.strava.com/clubs/287421/group_events/362560 (chętni znajdą tam ślady tras do pobrania).

Źródło: Nadesłane
2018-08-13 10:00 605

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.