Środa, 19 Czerwca 2019 - Gerwazego, Protazego

Rozdanie nagród na Kartuskiej Gali Sportu

4 stycznia w Centrum Kultury odbyła się IV Kartuska Gala Sportu. Była to okazja do podziękowań za sportową działalność w minionym roku. W ten wyjątkowy wieczór spotkali się sportowcy, trenerzy, prezesi klubów sportowych, kierownicy sekcji oraz przedstawiciele władz lokalnych i województwa pomorskiego.



Podczas tegorocznej Gali nagrodzono i wyróżniono prawie 120 zawodników oraz trenerów. Dodatkowo, w rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego, Gmina Kartuzy w 2018 roku znajduje się na 4. miejscu w województwie pomorskim zaraz za Trójmiejską Metropolią - Gdańskiem, Gdynią i Sopotem. Daje nam to 37. miejsce na 898. gmin w Polsce.

Podziękowania, wyróżnienia oraz nagrody sportowcom wspólnie z Mieczysławem Grzegorzem Gołuńskim Burmistrzem Kartuz wręczali: Stanisław Lamczyk Poseł na Sejm RP, Wojciech Jaworowski Zastępca Burmistrza Kartuz oraz przedstawiciele Powiatu Kartuskiego: Iwona Formela Członek Zarządu Powiatu Kartuskiego i Mirosław Szutenberg Wiceprzewodniczący Rady Powiatu.

Zawodnicy, którzy uczestniczyli w zawodach Mistrzostw Świata, Mistrzostwa Europy oraz zajęli 1, 2 lub 3 miejsce w Mistrzostwach Polski lub Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży otrzymali nagrody finansowe.



NAGRODY DLA ZAWODNIKÓW
W gronie 63. nagrodzonych sportowców znaleźli się:

Hubert Kurjańczyk (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Weronika Marszalik (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Paweł Kajeta (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Bartłomiej Szlija (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Tymoteusz Roszkowski (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Oskar Plichta (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Paweł Teclaf (KKSz Ormuzd Kartuzy)
Diana Malotka-Trzebiatowska (KS Dziesiątka Kartuzy)
Magdalena Malotka-Trzebiatowska (KS Dziesiątka Kartuzy)
Nikodem Grzenkowicz (GKS Cartusia Kartuzy)
Damian Sławek (GKS Cartusia Kartuzy)
Wojciech Ceniuch (GKS Cartusia Kartuzy)
Adrian Kaiser (GKS Cartusia Kartuzy)
Natalia Śliwińska (GKS Cartusia Kartuzy)
Dawid Migas (GKS Cartusia Kartuzy)
Kacper Hoppa (GKS Cartusia Kartuzy)
Marcel Modliński (GKS Cartusia Kartuzy)
Kacper Wiszniewski (GKS Cartusia Kartuzy)
Maksymilian Grzenkowicz (GKS Cartusia Kartuzy)
Julia Górlikowska (UKS BAT Kartuzy)
Julia Wilbik (UKS BAT Kartuzy)
Agata Gilmajster (UKS BAT Kartuzy)
Wanesa Furman (UKS BAT Kartuzy)
Agata Zaborowska (UKS BAT Kartuzy)
Martyna Bronk (UKS BAT Kartuzy)
Marta Rompska (UKS BAT Kartuzy)
Katarzyna Balerstet (UKS BAT Kartuzy)
Kamila Grobel (UKS BAT Kartuzy)
Cyntia Formela (UKS BAT Kartuzy)
Julita Frankowska (UKS BAT Kartuzy)
Anna Majkowska (UKS BAT Kartuzy)
Antonina Machola (UKS BAT Kartuzy)
Nikola Littwin (UKS BAT Kartuzy)
Agata Makurat (UKS BAT Kartuzy)
Krzysztof Różnicki (GKS Cartusia Kartuzy)
Tomasz Kurowski (GKS Cartusia Kartuzy)
Kacper Adamczyk (GKS Cartusia Kartuzy)
Wojciech Serkowski (GKS Żukowo)
Kamil Mateja (KKK Rebelia Kartuzy)
Nikola Zaborowska (KKK Rebelia Kartuzy)
Agata Trepczyk (KKK Rebelia Kartuzy)
Adam Kryszewski (KKK Rebelia Kartuzy)
Agata Sepko (KKK Rebelia Kartuzy)
Nikodem Bigus (KKK Rebelia Kartuzy)
Bartłomiej Leykowski (KKK Rebelia Kartuzy)
Rafał Jaszczuk (KKK Rebelia Kartuzy)
Armin Wilczewski (KKK Rebelia Kartuzy)
Anita Cybula (KKK Rebelia Kartuzy)
Gevorg Sahakyan (GKS Cartusia Kartuzy)
Aleksander Mielewczyk (GKS Cartusia Kartuzy)
Natan Wolski (GKS Cartusia Kartuzy)
Andrzej Drewa (GKS Cartusia Kartuzy)
Leon Dera (GKS Cartusia Kartuzy)
Olivier Godziński (GKS Cartusia Kartuzy)
Sebastian Bir (GKS Cartusia Kartuzy)
Krzysztof Niklas (GKS Cartusia Kartuzy)
Gor Hovsepyan (GKS Cartusia Kartuzy)
Nikodem Drewa (GKS Cartusia Kartuzy)
Rafał Formela (GKS Cartusia Kartuzy)
Jakub Hildebrandt (GKS Cartusia Kartuzy)
Dominika Konkel (GKS Cartusia Kartuzy)
Julia Gruchała (Akademia Biegowa Kartuzy)
Arkadiusz Sendlewski (Kartuski Klub Sportowy)
WYRÓŻNIENI SPORTOWCY

Podziękowania i wyróżnienia za wysokie wyniki sportowe otrzymali:

pływacy GKS Cartusia:
Michalina Grzech
Paulina Burdon
Amelia Skorowska
Julia Chmielewska
Aleksander Trybull
Konrad Treder
Igor Zalewski
Oskar Sikora

narciarstwo klasyczne GKS Cartusia:
Klaudia Merchel
Rafał Koryciński

biegaczka długodystansowa Akademii Biegowej Kartuzy:
Dominika Nowakowska

strzelcy sportowi KS Dziesiątka Kartuzy:
Izabela Frymark
Dominika Hirsz
Wiktoria Lisiewicz

żeglarze UKŻ Lamelka Kartuzy:
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
Agnieszka Kąkol
Weronika Krauza

szachiści KKSz Ormuzd Kartuzy:
Agata Arent
Lucjan Patelczyk
Filip Paczoska
Jakub Paczoska
Nikodem Paszki
Tymoteusz Dera

piłkarze KS Amator Kiełpino:
Mateusz Miłosz
Grzegorz Keliński
Kacper Szczęsny
Krzysztof Jeliński
Marcin Wroński
Nikodem Szreder
Małgorzata Pettke
Kacper Bojanowski
Nikodem Lamk
Filip Magulski

piłkarze ręczni UKS BAT Kartuzy:
Adrian Żynda
Błażej Kowalczuk
Szymon Ostoja-Lniski
Noe Wolski

piłkarze ręczni GKS Cartusia:
Igor Bach
Damian Sikora
Dawid Karschnia
Tymon Dera
Michał Adamczak
Wiktor Brylowski

piłkarze GKS Cartusia 1923 Kartuzy:
Teofil Węzeł
Weronika Lewandowska
Łukasz Plichta
Szymon Konkol
Nikodem Kitowski
Marcel Wysiecki
Oliwier Bieliński
Mikołaj Jędrzejczak
Damian Uzarek
Kacper Karbowiak

piłkarze Futsal Club Kartuzy:
Michał Papina
Jakub Kąkol
TRENERZY

Osobne podziękowania otrzymali również trenerzy:

Grzegorz Formela (UKŻ Lamelka Kartuzy)
Marcin Dobka (GKS Cartusia Kartuzy)
Bartłomiej Pryczkowski (GKS Cartusia Kartuzy)
Artur Pogosian (GKS Cartusia Kartuzy)
Łukasz Konkel (GKS Cartusia Kartuzy)
Dariusz Malecki (GKS Cartusia Kartuzy)
Sebastian Malecki (GKS Cartusia Kartuzy)
Jakub Kuptz (GKS Cartusia Kartuzy)
Jędrzej Długosz (KKSz Ormuzd Kartuzy)
Arkadiusz Blok (UKS BAT Kartuzy)
Monika Tomaczkowska (UKS BAT Kartuzy)
Magdalena Makurat (UKS BAT Kartuzy)
Krzysztof Król (GKS Cartusia Kartuzy)
Patryk Zaborowski (KKK Rebelia Kartuzy)
Jerzy Malotka-Trzebiatowski (KS Dziesiątka Kartuzy)
Karol Nowakowski (Akademia Biegowa Kartuzy)

KLUBY SPORTOWE

Podziękowania i gratulacje dla klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej i sportu odebrali:

Andrzej Formela - Prezes Zarządu GKS Cartusia Kartuzy
Sławomir Dunst - Prezes Zarządu Kartuskiego Klubu Sportowego
Waldemar Klinkosz - Prezes Zarządu FC Kartuzy
Tadeusz Orczykowski - Prezes Zarządu GKS „Cartusia 1923” Kartuzy
Mariusz Lamk - Prezes KS „Amator” Kiełpino
Jerzy Malotka-Trzebiatowski - Prezes KS Dziesiątka Kartuzy
Mirosław Plichta - Prezes UKŻ „Lamelka” Kartuzy
Piotr Kwidziński - Prezes KKSz „Ormuzd” Kartuzy
Patryk Zaborowski - Prezes KKK „Rebelia” Kartuzy
Piotr Ostoja-Lniski - Prezes UKS „BAT” Kartuzy
Karol Nowakowski - Prezes Akademii Biegowej Kartuzy
Jarosław Kulaszewicz - Prezes KSS „Sokół” Kartuzy
Źródło: UM Kartuzy
2019-01-09 12:00 484

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.