Poniedziałek, 18 Czerwca 2018 - Marka, Elzbiety

Sierakowice: Złapani na gorącym uczynku. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Sierakowic zatrzymali 30-latka i 19-latkę podejrzanych o szereg przestępstw popełnionych na terenie powiatu kartuskiego oraz sąsiednich powiatów. Na koncie zatrzymanych są kradzieże i włamania do salonów gier. Obojgu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kartuscy kryminalni pracując nad sprawą szeregu kradzieży i włamań do salonów gier, do których dochodziło w ostatnim czasie na terenie powiatu kartuskiego oraz sąsiednich powiatów ustalili, że podejrzewanymi o dokonanie tych przestępstw są kobieta i mężczyzna, mieszkańcy gminy Sierakowice. Ich łupem były pieniądze i maszyny w salonach gier, które albo niszczyli lub okradali.

W poniedziałek nad ranem policjanci z Sierakowic zatrzymali podejrzewanych 30-latka i 19-latkę w jednym z salonów gier w Sierakowicach.

Śledczy zebrali materiał dowodowy pozwalający na udowodnienie zatrzymanym popełnienia kilkunastu przestępstw. Mężczyzna usłyszał 20 zarzutów natomiast 19-latka - 18. Niebawem oboje staną przed sądem gdzie odpowiedzą m.in. za liczne kradzieże z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Kartuzy
2017-07-13 12:00 568

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.