Sobota, 04 Kwietnia 2020 - Izydora, Waclawa

Somonino: Rakietą z Mikołajem

W VIII Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych „Rakietą z Mikołajem” wzięło udział 58 zawodników reprezentujących 6 szkół Gminy Somonino, w tym 2 Gimnazja.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie. W wyniku rozgrywek wyłoniono zwycięzców turnieju:

Kategoria klas I – II szkół podstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce- Fierka Karolina- SP w Borczu
II miejsce- Kryszewska Julia- SP w Borczu
III miejsce- Wojtiuk Maja- SP w Somoninie
IV miejsce- Lelek Klaudia- SP w Somoninie

Chłopcy:
I miejsce- Gołaszewski Igor- SP w Borczu
II miejsce- Butowski Aleksander- SP w Somoninie
III miejsce- Maszk Tymoteusz- SP w Egiertowie
IV miejsce-Skierka Julian- SP w Egiertowie
V miejsce- Machola Ksawer- SP w Somoninie
V miejsce- Dymek Denis- SP w Borczu

Kategoria klas III – IV szkół podstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce- Draws Anna- SP w Borczu
II miejsce- Wilkowska Nikola- SP w Egiertowie
III miejsce- Domaradzka Lena- SP w Borczu
IV miejsce- Borkowska Agata- SP w Somoninie
V miejsce- Plichta Antonina- SP w Somoninie

Chłopcy:
I miejsce-Wilkowski Damian- SP w Egiertowie
II miejsce- Kroczka Aleksander- SP w Egiertowie
III miejsce- Ulenberg Oliwier- SP w Borczu
IV miejsce- Kuszaj Patryk- SP w Borczu
V miejsce- Tryba Aleksander- SP w Somoninie
VI miejsce- Mikłaszewicz Adam- SP w Goręczynie

Kategoria klas V – VI szkół podstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce- Szczygieł Aleksandra- SP w Borczu
II miejsce- Gruchała- Węsierska Emilia- SP w Borczu
III miejsce- Deja Magdalena- SP w Egiertowie
IV miejsce-Cymerman Izabela- SP w Somoninie
V miejsce- Kryszewska Ewa- SP w Goręczynie
VI miejsce- Gruchała Alicja- SP w Egiertowie

Chłopcy:
I miejsce-Plichta Łukasz- SP w Somoninie
II miejsce- Plichta Kamil- SP w Somoninie
III miejsce- Borkowski Gracjan- SP w Borczu
IV miejsce- Zając Jędrzej- SP w Goręczynie
V miejsce- Radomski Konstanty- SP w Goręczynie
VI miejsce- Zwara Błażej- SP w Borczu

Kategoria szkół gimnazjalnych:

Dziewczęta:
I miejsce- Draws Ewa - GP w Somoninie
II miejsce- Dymek Wiktoria- GP w Somoninie
III miejsce- Borkowska Julia- GP w Somoninie
IV miejsce- Zwara Alicja- GP w Somoninie
V miejsce- Gruchała- Węsierska Karolina- GP w Somoninie
VI miejsce- Lahuta Aleksandra- GP w Goręczynie

Chłopcy:
I miejsce- Kuszaj Kamil- GP w Somoninie
II miejsce- Kupc Jakub- GP w Somoninie
III miejsce- Ryngwelski Krystian- GP w Somoninie
IV miejsce-Socha Jakub- GP w Somoninie
V miejsce- Armatowski Grzegorz- GP w Somoninie
VI miejsce- Gliwa Piotr- GP w Goręczynie
Źródło: Nadesłane: Angelika Zaborowska, GOK Somonino
2016-12-05 09:20 1071

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0