Niedziela, 19 Stycznia 2020 - Henryka, Mariusza, Marty

Sparing Cartusii z drużyną Stolem Gniewino

Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze z Kartuz, którzy choć ulegli nieznacznie czołowej drużynie IV Ligi Stolemowi Gniewino 1:2 (1:1), to sprawili faworytowi tego meczu wiele problemów. Przez całe spotkanie mecz był wyrównanym pojedynkiem i każda z drużyn stwarzając sobie po kilka sytuacji bramkowych, mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.


Bramki strzelali:
0:1 Mateusz Madziąg (8'),
1:1 Roland Kazubowski (30'),
1:2 Mohamed Doumbouya (79').

Ozdobą spotkania były dwie bramki a szczególnie ta strzelona przez Rolanda Kazubowskiego, który po krosowym, długim zagraniu Marcina Adamkiewicza w pole karne, kontrującym strzałem z pierwszej piłki z tzw. woleja z 15 metra pokonał bramkarza gości. Druga z bramek to strzał z rzutu wolnego z okolic 22 metra Mohameda Doumbouya, po którym piłka przelatując nad murem wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez Artura Babińskiego, który nie miał nic do powiedzenia przy tym uderzeniu. W drużynie Cartusii zabrakło Hiszpana Alexandro Ochoa Pineiro oraz kontuzjowanych Kacpra Paninskiego i Pawła Rypla.

Niestety, w przypadku Kacpra Paninskiego, jego przerwa w grze trwała będzie znacznie dłużej. Po wykonanym rezonansie kontuzjowanego kolana okazało się, że zawodnik ma zerwane więzadło krzyżowe przednie i czekać go teraz będzie poważna operacja. Po niej rehabilitacja trwała będzie około pół roku.
Kacpra w rundzie wiosennej na pewno nie zobaczymy już i będzie to duże osłabienie dla drużyny Cartusii.
Źródło: Nadesłane
2019-02-25 10:00 523

Komentarze

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# iwohoxey-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-u]iwohoxey-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iwohoxey-t ecukota

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.