Wtorek, 26 Września 2017 - Wawrzynca, Kosmy, Damiana

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI - oferta pracy tymczasowej

[ Zatrudnię ] Praca

Cena
2 500,00 zł do negocjacji
Wygasa
Zakończone ( czw 14 wrz 2017 09:09:57 )
Miejscowość
Kielno (Pomorskie)

40 0

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Nasz klient, rodzinna firma z branży produkcyjnej, która działa na rynku od 1981 roku, specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Firma nieustannie się rozwija współpracując z klientami z branży automotive oraz w przemyśle energetycznym. Aktualnie do grona ponad 100 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Kielno

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane systemy zarządzania jakością,
  • Znajomości obsługi urządzeń pomiarowych,
  • Znajomości rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi komputera - MS Office,
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność  w działaniu,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Doświadczenie nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem jeśli kandydat pracował w firmie produkcyjnej,posiada znajomość metod rozwiązywania problemów i analiz statystycznych, a także wiedzę na temat norm, systemów i dokumentów jakościowych.

Obowiązki:

  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową ,
  • Nadzorowanie wyposażenia do kontroli pomiarów i badań,
  • Przygotowywanie  wyrobów wraz z raportami pomiarowymi na zatwierdzenie produkcji przez Klienta,
  • Prowadzenie rozmów z Klientami na temat ich wymagań wobec jakości wyrobów,
  • Rozpatrywanie  reklamacji,
  • Przygotowywanie zestawień dot. przebiegu produkcji,
  • Określanie, wdrażanie oraz nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 2500-3000 zł brutto (zależne od doświadczenia),
  • Pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym GDY/TEMP/SDJ
lub o kontakt telefoniczny pod numerem 58 585 85 65.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Data dodania: 2017-08-30

Data wygaśnięcia: 2017-09-14