Wtorek, 12 Grudnia 2017 - Dagmary, Aleksandra, Ady

Sport

Somonino Cup: Bytowskie U2 nie dało szans rywalom

Somonino Cup: Bytowskie U2 nie dało szans rywalom 2016-03-11 10:30

Hala sportowa w Somoninie po raz kolejny zapełniła się młodymi piłkarzami. Tym razem do rywalizacji stanęły drużyny z rocznika 2005. Był to już dwudziesty turniej z cyklu Somonino Cup.

Sport Więcej
Żukowo: Wbiegli prosto na podium

Żukowo: Wbiegli prosto na podium 2016-03-10 14:00

W Człuchowie rozegrano Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych. Wielkim sukcesem te zawody zakończyli biegacze GKS-u Żukowo.

Chwaszczyno: Karetecy na podium Mistrzostw Polski

Chwaszczyno: Karetecy na podium Mistrzostw Polski 2016-03-10 13:15

Na XXXVI mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów wystąpiło 165 zawodników z 38 klubów. Wśród uczestników znalazło się miejsce dla siedmioro karateków KS-u Gokken Chwaszczyno.

Przodkowo: Kobysewo najlepsze w rozgrywkach gminnych [FOTO]

Przodkowo: Kobysewo najlepsze w rozgrywkach gminnych [FOTO] 2016-03-10 08:45

Mistrzostwa Sołectw Gminy Przodkowo w Piłce Nożnej przyciągnęły aż czternaście zespołów, wśród których najlepszy okazał się team z Kobysewa. Oprócz niego na podium stanęły drużyny z Kosowa oraz Załęża.

Żukowo: Seniorki GKS-u najlepsze na Pomorzu

Żukowo: Seniorki GKS-u najlepsze na Pomorzu 2016-03-09 11:20

Czwarty i zarazem ostatni turniej III edycji Pomorskiej Ligi Halowej Kobiet wyłonił najlepsze drużyny tegorocznych rozgrywek. Wśród seniorek triumfowały piłkarki z Żukowa. Im młodszym koleżankom ligi wygrać się nie udało, ale wśród młodziczek stanęły na najniższym stopniu podium.

Żukowo: Liga Strzelecka

Żukowo: Liga Strzelecka 2016-03-08 15:20

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych strzelców do wzięcia udziału w, organizowanej po raz piąty w gminie Żukowo, Lidze Strzeleckiej z karabinków pneumatycznych.

Występy kartuskich narciarzy w Polsce i Finlandii

Występy kartuskich narciarzy w Polsce i Finlandii 2016-03-08 14:15

W ostatnim tygodniu bardzo intensywnie w kraju i po za jego granicami startowali zawodnicy sekcji narciarskiej GKS Cartusia.

Żukowo: Futsalowe ostatki

Żukowo: Futsalowe ostatki 2016-03-07 10:45

XXIV edycja Żukowskiej Lig Futsalu Dobiegła końca. Ostatnim akcentem tego sezonu była uroczysta gala, w której uczestniczyli piłkarze, działacze samorządowi oraz sympatycy tej dyscypliny sportu.

Kartuzy: Szczypiorniści Cartusii odczarowali swoją halę

Kartuzy: Szczypiorniści Cartusii odczarowali swoją halę 2016-03-07 09:45

Po siedmiu kolejnych porażkach na własnym terenie piłkarze ręczni z Kartuz wreszcie wygrali. Podopieczni Jarosława Frankowskiego w meczu 21. kolejki drugiej ligi pokonali rezerwy Wybrzeża Gdańsk 24:22 (12:10).

Pępowo: Siatkarki w finale wojewódzkim

Pępowo: Siatkarki w finale wojewódzkim 2016-03-06 15:00

Rewelacyjnie spisały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie w Półfinałach Wojewódzkich Mini Siatkówki. Zwycięstwo na swoim terenie oznacza, że młode zawodniczki wystąpią w wielkim finale.