Czwartek, 19 Października 2017 - Ziemowita, Jana, Pawla

Sport

Kartuzy: Kickboxerzy podbili Litwę [FOTO]

Kartuzy: Kickboxerzy podbili Litwę [FOTO] 2016-03-01 09:50

W ostatnich dnia lutego w Wilnie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Litwy w Kickboxingu. Zawodnicy Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy przywieźli zza naszej wschodniej granicy aż 12 krążków - w tym aż cztery złote.

Sport Więcej
Kartuzy: Przegrana ze spadkowiczem

Kartuzy: Przegrana ze spadkowiczem 2016-02-29 14:10

Runda wiosenna drugiej ligi piłkarzy ręcznych niezbyt dobrze układa się dla zawodników Cartusii. Na siedem rozegranych spotkań kartuzianie wygrali tylko dwa. W tej kolejce podopieczni Jarosława Frankowskiego musieli uznać wyższość Henri Lloyd Brodnica.

ŻLF: Poznaliśmy zwycięzców [FOTO]

ŻLF: Poznaliśmy zwycięzców [FOTO] 2016-02-29 11:40

W minioną niedzielę zakończyły się rozgrywki Żukowskiej Ligi Futsalu. Mistrzami Superligi zostali piłkarze Drago Gdańsk, najlepsi na parkietach I ligi okazali się futsaliści Elas Pol Niestępowo, a w II lidze zwyciężyło Kiełpino Górne.

Żukowo: Końcowe odliczanie rozpoczęte

Żukowo: Końcowe odliczanie rozpoczęte 2016-02-29 10:30

Jeszcze tylko sześć kroków dzieli szczypiornistów GKS-u od upragnionego awansu do pierwszej ligi. Po niezwykle ważnym zwycięstwie z Kancelarią Andrysiak Stal Gorzów, tym razem podopieczni Jakuba Bonisławskiego pokonali na wyjeździe Energetyka Gryfino 33:21 (17:11).

Entuzjaści baśki walczą o zaszczyty

Entuzjaści baśki walczą o zaszczyty 2016-02-24 14:30

174 zawodników z 42 drużyn z Pomorza oraz jednej ekipy z Grudziądza przystąpiło do rywalizacji w Mistrzostwach Bałtyku w grze w baśkę. Zawody w Rumi zainaugurowały rozgrywki Masters Kaszëbë 2016 na Kaszubach i Pomorzu.

Somonino: Turniej Prawdy dla Atomu Goręczyno

Somonino: Turniej Prawdy dla Atomu Goręczyno 2016-02-24 13:15

Ostatnim etapem III edycji Somonińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej był tzw. Turniej Prawdy, w którym wzięło udział dziesięć drużyn. Zgodnie z oczekiwaniami zawody dostarczyły sporych emocji.

Kartuzy: Tytani pokazali moc

Kartuzy: Tytani pokazali moc 2016-02-22 15:00

Zdziesiątkowana kontuzjami Cartusia po raz drugi w tym sezonie musiała uznać wyższość wejherowian. Tym razem podopieczni Jarosława Frankowskiego przegrali z Tytanami 20:30 (8:14).

Żukowo: Hit dla GKS-u. Pierwsza liga na wyciągnięcie ręki!

Żukowo: Hit dla GKS-u. Pierwsza liga na wyciągnięcie ręki! 2016-02-22 12:00

Podopieczni Jakuba Bonisławskiego odrobili pracę domową z pierwszej rundy rozgrywek i są na najlepszej drodze do awansu. W hicie 19. kolejki drugiej ligi GKS Żukowo pokonał na własnym terenie Kancelarię Andrysiak Stal Gorzów 30:25 (13:13).

Narciarze Cartusii w dobrej formie

Narciarze Cartusii w dobrej formie 2016-02-22 10:30

Podczas obozu sportowego w Szklarskiej Porębie zawodnicy z Kartuz wystartowali w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w biathlonie zimowym. Zawody, ze względu na trudne warunki śniegowe w tym rejonie kraju, odbyły się w Ośrodku Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach.

KHLPN: Syldar wyrywał srebro Markbudowi 1

KHLPN: Syldar wyrywał srebro Markbudowi 2016-02-22 10:00

Drużyny występujące w rozgrywkach 1. ligi Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zakończyły rywalizację. Zwycięzcę poznaliśmy już w ubiegłym tygodniu, kiedy to Elus zapewnił sobie tytuł mistrzowski. W tej kolejce rozstrzygnęła się kwestia drugiego i trzeciego miejsca.