Wtorek, 12 Grudnia 2017 - Dagmary, Aleksandra, Ady

Sport

Somonino Cup: Zwycięstwo Jaguara Gdańsk

Somonino Cup: Zwycięstwo Jaguara Gdańsk 2016-03-06 14:20

Kolejna edycja Somonino Cup już za nami. W rywalizacji rocznika 2003 bezkonkurencyjni okazali się piłkarze Jaguara Gdańsk, którzy w meczu finałowym pokonali FC Gowidlino.

Sport Więcej
Somonino Cup: Siedmiolatki na start!

Somonino Cup: Siedmiolatki na start! 2016-03-03 09:30

W hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2009. Impreza po raz pierwszy w historii miał rangę międzynarodowego, gdyż w stawce 12 drużyn wystartowali młodzi zawodnicy z Łotwy BFK Salaspils. Pozostałe jedenaście było z całego województwa pomorskiego i wszystkie drużyny przydzielono do trzech grup.

Żukowo: Ruszyły zapisy do Ligi Orlika

Żukowo: Ruszyły zapisy do Ligi Orlika 2016-03-02 12:00

Od 29 marca do 23 czerwca będziemy mieli okazję podziwiać zmagania drużyn walczących o zwycięstwo w IV edycji Żukowskiej Ligi Orlika. Dziś ruszyły do niej zapisy. Radzimy się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Kartuzy: Mistrzostwa Wybrzeża w zapasach

Kartuzy: Mistrzostwa Wybrzeża w zapasach 2016-03-02 10:20

O tym, że Kartuzy zapasami stoją wiadomo nie od dzisiaj. Duże umiejętności pokazali w ubiegły weekend młodzi zawodnicy GKS Cartusii, którzy na swoim terenie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.

Sulęczyno: Szachiści walczyli o zaszczyty

Sulęczyno: Szachiści walczyli o zaszczyty 2016-03-01 11:00

Ferie zimowe w Sulęczynie zakończył I Turniej Szachowym o tytuł Mistrza Gminy. W zawodach udział wzięło 15 osób.

Kartuzy: Kickboxerzy podbili Litwę [FOTO]

Kartuzy: Kickboxerzy podbili Litwę [FOTO] 2016-03-01 09:50

W ostatnich dnia lutego w Wilnie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Litwy w Kickboxingu. Zawodnicy Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy przywieźli zza naszej wschodniej granicy aż 12 krążków - w tym aż cztery złote.

Kartuzy: Przegrana ze spadkowiczem

Kartuzy: Przegrana ze spadkowiczem 2016-02-29 14:10

Runda wiosenna drugiej ligi piłkarzy ręcznych niezbyt dobrze układa się dla zawodników Cartusii. Na siedem rozegranych spotkań kartuzianie wygrali tylko dwa. W tej kolejce podopieczni Jarosława Frankowskiego musieli uznać wyższość Henri Lloyd Brodnica.

ŻLF: Poznaliśmy zwycięzców [FOTO]

ŻLF: Poznaliśmy zwycięzców [FOTO] 2016-02-29 11:40

W minioną niedzielę zakończyły się rozgrywki Żukowskiej Ligi Futsalu. Mistrzami Superligi zostali piłkarze Drago Gdańsk, najlepsi na parkietach I ligi okazali się futsaliści Elas Pol Niestępowo, a w II lidze zwyciężyło Kiełpino Górne.

Żukowo: Końcowe odliczanie rozpoczęte

Żukowo: Końcowe odliczanie rozpoczęte 2016-02-29 10:30

Jeszcze tylko sześć kroków dzieli szczypiornistów GKS-u od upragnionego awansu do pierwszej ligi. Po niezwykle ważnym zwycięstwie z Kancelarią Andrysiak Stal Gorzów, tym razem podopieczni Jakuba Bonisławskiego pokonali na wyjeździe Energetyka Gryfino 33:21 (17:11).

Entuzjaści baśki walczą o zaszczyty

Entuzjaści baśki walczą o zaszczyty 2016-02-24 14:30

174 zawodników z 42 drużyn z Pomorza oraz jednej ekipy z Grudziądza przystąpiło do rywalizacji w Mistrzostwach Bałtyku w grze w baśkę. Zawody w Rumi zainaugurowały rozgrywki Masters Kaszëbë 2016 na Kaszubach i Pomorzu.