Czwartek, 19 Października 2017 - Ziemowita, Jana, Pawla

Sport

Gowidlino: Gospodynie królowymi tie-breaków [FOTO]

Gowidlino: Gospodynie królowymi tie-breaków [FOTO] 2016-02-19 13:00

Zimowy turniej siatkówki padł łupem zawodniczek z Gowidlina. Oprócz gospodyń na podium stanęły ekipy z Lipusza oraz Przodkowa.

Sport Więcej
SLPNH: Sani Tech Kiełpino mistrzem rozgrywek!

SLPNH: Sani Tech Kiełpino mistrzem rozgrywek! 2016-02-18 10:45

Jedenasta i zarazem ostatnia kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej sezonu 2015/2016 wyłoniła medalistów. Na podium stanęły ekipy Sani Tech Kiełpino, Atomu Goręczyno oraz WKS-u Koszkania.

Pępowo: Poznaliśmy najlepszych szachistów

Pępowo: Poznaliśmy najlepszych szachistów 2016-02-17 12:00

Stefan Brylowski z Gruntcase SPP Pępowo został Mistrzem Gminy Żukowo w szachach, które rozpoczęły zmagania w tegorocznym Pucharze Gminy. W zawodach wzięło udział 51 zawodników.

Kartuzy: Dobre otwarcie zapaśników

Kartuzy: Dobre otwarcie zapaśników 2016-02-16 10:00

Krajowy sezon seniorzy Cartusii rozpoczęli startem w Raciborzu. Z zawodów Pucharu Polski reprezentanci Kartuz przywieźli trzy medale - jeden złoty oraz dwa brązowe.

Przełamanie Cartusii i pewne zwycięstwo GKS-u

Przełamanie Cartusii i pewne zwycięstwo GKS-u 2016-02-15 12:00

Okazałe zwycięstwa odnieśli w ten weekend szczypiorniści z naszego powiatu. Serię trzech porażek przerwali zawodnicy z Kartuz, którzy wygrali w Bydgoszczy.

KHLPN: Elus wrócił na tron

KHLPN: Elus wrócił na tron 2016-02-15 11:00

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek wiemy już, kto sięgnął po tytuł mistrza ligi. To zaszczytne miano, po siedmiu latach przerwy, mogą dzierżyć piłkarze Elusa Kartuzy.

SLPNH: Zadecyduje ostatnia kolejka

SLPNH: Zadecyduje ostatnia kolejka 2016-02-12 10:30

Przedostania już kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przyniosła zmianę lidera. Miejsce na czele tabeli należy teraz do Sani Tech Kiełpino, który ma punkt przewagi nad Atomem Goręczyno.

ŻLF: Ostateczne rozstrzygnięcia coraz bliżej

ŻLF: Ostateczne rozstrzygnięcia coraz bliżej 2016-02-08 10:00

W Superlidze trzy, a na jej zapleczu dwie kolejki pozostały do końca tegorocznych rozgrywek Żukowskiej Ligi Futsalu.

Trwa zła passa szczypiornistów z Kartuz

Trwa zła passa szczypiornistów z Kartuz 2016-02-06 12:15

Trzecią porażkę z rzędu zanotowali zawodnicy drugoligowej Cartusii.. W starciu sąsiadów z ligowej tabeli lepiej zaprezentowali się goście z Tczewa, którzy wygrali 27:15 (16:6).

SLPNH: Dziki Zachód Kiełpino gromi Black Warriors

SLPNH: Dziki Zachód Kiełpino gromi Black Warriors 2016-02-05 10:10

Niezwykłą skutecznością popisali się piłkarze, biorący udział w zmaganiach dziewiątej kolejki Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Tylko w pierwszym spotkaniu kibice obejrzeli aż 22 bramki.