Czwartek, 19 Października 2017 - Ziemowita, Jana, Pawla

Sport

Kaszuby pobiegną po raz czwarty

Kaszuby pobiegną po raz czwarty 2016-02-04 13:00

Poznaliśmy już kalendarz cyklu „Kaszuby Biegają”. Na rok 2016 organizatorzy przygotowali trzynaście startów.

Sport Więcej
Stolem Gniewino najlepszy w Somoninie

Stolem Gniewino najlepszy w Somoninie 2016-02-03 09:30

Kolejna odsłona kultowego cyklu "Somonino Cup" za nami. Tym razem do rywalizacji stanęli piłkarze z rocznika 2001 oraz młodsi.

Pierwsza porażka sparingowa Cartusii 1923

Pierwsza porażka sparingowa Cartusii 1923 2016-02-02 13:45

Olimpia Elbląg okazała się za silna dla osłabionej drużyny z Kartuz. Podopieczni Aleksandra Cybulskiego przegrali na wyjeździe 2:3 (1:2).

KHLPN: Elus niezmiennie przewodzi stawce

KHLPN: Elus niezmiennie przewodzi stawce 2016-02-02 12:15

W Kartuskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej bez zmian. Na czele wyższej klasy rozgrywkowej - Elus Kartuzy, zaś w zmaganiach drugoligowców fotel lidera należy do Klejna Dachy Sierkowice.

Żukowo: Sportowcy uhonorowani [FOTO]

Żukowo: Sportowcy uhonorowani [FOTO] 2016-02-02 11:40

Znamy już zwycięzców tegorocznej Gali Sportu w Żukowie. Najlepszym zawodnikiem roku 2015 wybrano biegacza miejscowego GKS-u - Kacpra Adamczyka.

Energetyk za mocny dla Cartusii

Energetyk za mocny dla Cartusii 2016-02-01 12:20

Szczypiorniści z Kartuz w kiepskich humorach wrócili z najdalszego wyjazdu w sezonie. W Gryfinie podopieczni Jarosława Frankowskiego musieli uznać wyższość miejscowego Energetyka 16:20 (7:10).

GKS dał pokaz szczypiorniaka...Szczypiorniakowi

GKS dał pokaz szczypiorniaka...Szczypiorniakowi 2016-01-31 13:00

Jedno z najtrudniejszych spotkań tej rundy już za piłkarzami ręcznymi z Żukowa. Podopieczni Jakuba Bonisławskiego pokonali w swojej hali trzeci w tabeli KS Szczypiorniak Olsztyn 31:21 (18:11).

Siłacz z Kartuz chce zawojować świat 2

Siłacz z Kartuz chce zawojować świat 2016-01-30 19:15

Dążę do tego, aby w każdej konkurencji prezentować podobny poziom – przekonuje strongman Maciej Hirsz, którego marzeniem jest występ na mistrzostwach świata. Aby znaleźć się w gronie najsilniejszych ludzi globu zawodnik z Kartuz musi zwyciężyć w Otwartych Mistrzostwach Polski w kategorii Open + 105 kg.

SLPNH: Atom nowym liderem

SLPNH: Atom nowym liderem 2016-01-29 12:15

Ósma kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej dostarczyła sporo emocji, a nowym liderem tabeli została drużyna Atom Goręczyno.

Zapaśnicy wrócili z Cetniewa

Zapaśnicy wrócili z Cetniewa 2016-01-28 12:30

Za zawodnikami GKS Cartusii Kartuzy pracowity początek roku. Krystian Formela, Edward Barsegjan oraz Gevorg Sahakyan wzięli udział w zgrupowaniu kadry narodowej.