Środa, 13 Grudnia 2017 - Lucji, Otylii

Sport

Somonino: Turniej Prawdy dla Atomu Goręczyno

Somonino: Turniej Prawdy dla Atomu Goręczyno 2016-02-24 13:15

Ostatnim etapem III edycji Somonińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej był tzw. Turniej Prawdy, w którym wzięło udział dziesięć drużyn. Zgodnie z oczekiwaniami zawody dostarczyły sporych emocji.

Sport Więcej
Kartuzy: Tytani pokazali moc

Kartuzy: Tytani pokazali moc 2016-02-22 15:00

Zdziesiątkowana kontuzjami Cartusia po raz drugi w tym sezonie musiała uznać wyższość wejherowian. Tym razem podopieczni Jarosława Frankowskiego przegrali z Tytanami 20:30 (8:14).

Żukowo: Hit dla GKS-u. Pierwsza liga na wyciągnięcie ręki!

Żukowo: Hit dla GKS-u. Pierwsza liga na wyciągnięcie ręki! 2016-02-22 12:00

Podopieczni Jakuba Bonisławskiego odrobili pracę domową z pierwszej rundy rozgrywek i są na najlepszej drodze do awansu. W hicie 19. kolejki drugiej ligi GKS Żukowo pokonał na własnym terenie Kancelarię Andrysiak Stal Gorzów 30:25 (13:13).

Narciarze Cartusii w dobrej formie

Narciarze Cartusii w dobrej formie 2016-02-22 10:30

Podczas obozu sportowego w Szklarskiej Porębie zawodnicy z Kartuz wystartowali w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w biathlonie zimowym. Zawody, ze względu na trudne warunki śniegowe w tym rejonie kraju, odbyły się w Ośrodku Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach.

KHLPN: Syldar wyrywał srebro Markbudowi 1

KHLPN: Syldar wyrywał srebro Markbudowi 2016-02-22 10:00

Drużyny występujące w rozgrywkach 1. ligi Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zakończyły rywalizację. Zwycięzcę poznaliśmy już w ubiegłym tygodniu, kiedy to Elus zapewnił sobie tytuł mistrzowski. W tej kolejce rozstrzygnęła się kwestia drugiego i trzeciego miejsca.

Gowidlino: Gospodynie królowymi tie-breaków [FOTO]

Gowidlino: Gospodynie królowymi tie-breaków [FOTO] 2016-02-19 13:00

Zimowy turniej siatkówki padł łupem zawodniczek z Gowidlina. Oprócz gospodyń na podium stanęły ekipy z Lipusza oraz Przodkowa.

SLPNH: Sani Tech Kiełpino mistrzem rozgrywek!

SLPNH: Sani Tech Kiełpino mistrzem rozgrywek! 2016-02-18 10:45

Jedenasta i zarazem ostatnia kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej sezonu 2015/2016 wyłoniła medalistów. Na podium stanęły ekipy Sani Tech Kiełpino, Atomu Goręczyno oraz WKS-u Koszkania.

Pępowo: Poznaliśmy najlepszych szachistów

Pępowo: Poznaliśmy najlepszych szachistów 2016-02-17 12:00

Stefan Brylowski z Gruntcase SPP Pępowo został Mistrzem Gminy Żukowo w szachach, które rozpoczęły zmagania w tegorocznym Pucharze Gminy. W zawodach wzięło udział 51 zawodników.

Kartuzy: Dobre otwarcie zapaśników

Kartuzy: Dobre otwarcie zapaśników 2016-02-16 10:00

Krajowy sezon seniorzy Cartusii rozpoczęli startem w Raciborzu. Z zawodów Pucharu Polski reprezentanci Kartuz przywieźli trzy medale - jeden złoty oraz dwa brązowe.

Przełamanie Cartusii i pewne zwycięstwo GKS-u

Przełamanie Cartusii i pewne zwycięstwo GKS-u 2016-02-15 12:00

Okazałe zwycięstwa odnieśli w ten weekend szczypiorniści z naszego powiatu. Serię trzech porażek przerwali zawodnicy z Kartuz, którzy wygrali w Bydgoszczy.