Czwartek, 19 Października 2017 - Ziemowita, Jana, Pawla

Sport

Rusza Żukowska Liga Futsalu

Rusza Żukowska Liga Futsalu 2015-11-04 09:00

Już w najbliższą niedzielę startują rozgrywki XXIV edycji Żukowskiej Ligi Futsalu. Rozpoczną się 8 listopada, o godzinie 8.10. Pojedynki odbywać się będą w Hali Widowiskowo - Sportowej Gimnazjum nr 2 w Żukowie.

Sport Więcej
Kick-boxing: Mateusz Jereczek mistrzem świata

Kick-boxing: Mateusz Jereczek mistrzem świata 2015-11-02 09:00

Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu - Belgrad 2015, złoto wywalczył Mateusz Jereczek.

Kuba szlifuje formę na Mistrzostwa Polski

Kuba szlifuje formę na Mistrzostwa Polski 2015-10-30 10:00

W Krakowie odbyły się pierwsze zawody centralne cyklu Grand Prix Puchar Polski. Wzięło w nich udział 550 zawodników z krajowych klubów - czołówka polskiego seniorskiego pływania.

Edward Barsegjan ze złotem, Krzysztof Niklas z brązem

Edward Barsegjan ze złotem, Krzysztof Niklas z brązem 2015-10-29 10:30

W Talinie w Estonii odbył się międzynarodowy turniej z udziałem dziesięciu państw. Edward Barsegjan w kategorii 59 kg zajął pierwsze miejsce, co jest udaną próbą przed ewentualnym udziałem w eliminacjach olimpijskich

Kartuzy przywitały sportsmenkę

Kartuzy przywitały sportsmenkę 2015-10-28 12:45

Dominika Nowakowska, utytułowana polska biegaczka długodystansowa, od niedawna mieszka w Kiełpinie. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej została powitana przez samorząd w społeczności gminy Kartuzy.

Kartuzy: Stypendia dla zdolnych uczniów i sportowców

Kartuzy: Stypendia dla zdolnych uczniów i sportowców 2015-10-28 11:30

90 uczniów i 33 sportowców z terenu gminy Kartuzy zostało uhonorowanych stypendiami.

W trosce o zdrowie i dobrą formę - wspólne zajęcia fitness

W trosce o zdrowie i dobrą formę - wspólne zajęcia fitness 2015-10-27 18:00

W sali gimnastycznej kartuskiego „ogólniaka” przy Klasztornej odbyły się bezpłatne zajęcia z fitness i tańca. Skorzystać z nich mógł każdy, kto dba o zdrowie, sylwetkę i dobrą kondycję.

Kick-boxing: Patryk Zaborowski jedzie na mistrzostwa świata

Kick-boxing: Patryk Zaborowski jedzie na mistrzostwa świata 2015-10-22 18:00

Po miesiącach treningów, wygranych pojedynkach w Polsce i za granicą, Patryk Zaborowski wyrusza wraz narodową kadrą na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu. Zawody odbędą się 24 października w Serbii. Patryk, trener

Nowy numer Gazety Kartuskiej już jutro!

Nowy numer Gazety Kartuskiej już jutro! 2015-10-22 17:00

Będzie dostępny w wybranych miejscach w Kartuzach i całym powiecie. Tym razem tematem wydania będą wybory.

Samorząd/polityka Drogi Kultura Sport Kryminalne Więcej
Mistrzostwa Pomorza w 'Czerwoną Baśkę'

Mistrzostwa Pomorza w 'Czerwoną Baśkę' 2015-10-22 08:30

Mistrzostwa Pomorza odbędą się w Sierakowicach w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Zapisy na miejscu od południa.