Wtorek, 12 Grudnia 2017 - Dagmary, Aleksandra, Ady

Sport

Kaszuby Biegają

Kaszuby Biegają 2015-11-17 16:00

W Żukowie odbyła się II Gala cyklu Kaszuby Biegają. Projekt ma na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez popularyzację biegania, a przy okazji upowszechnianie wiedzy o Kaszubach.

Sport Więcej
Pływanie: Jakub Skierka ponownie najlepszy

Pływanie: Jakub Skierka ponownie najlepszy 2015-11-17 09:30

Po raz kolejny grupa kartuskich pływaków przywiozła z Ogólnopolskich Zawodów Pływackich w Płocku kosz medali oraz wiele rekordów życiowych, a Jakub Skierka zdobył miano najlepszego zawodnika zawodów w kategorii open.

Zapasy: Bir trzeci w Pucharze Polski Juniorów

Zapasy: Bir trzeci w Pucharze Polski Juniorów 2015-11-17 09:00

Sezon zapaśniczy 2015 powoli dobiega końca. Ostatnia impreza tegorocznego kalendarza dla juniorów odbyła się w Wałbrzychu. Dla wielu zawodników stanowiła „poligon” przed przyszłym sezonem.

Powstaje sala gimnastyczna w Borczu

Powstaje sala gimnastyczna w Borczu 2015-11-16 08:00

Dzieci ze szkoły w Borczu doczekają się sali gimnastycznej. Przetarg wygrała firma „Apollo”, która wybuduje obiekt za ponad 3,6 mln zł. Budowa potrwa do końca przyszłego roku.

Samorząd/polityka Sport Więcej
Uczeń przerósł mistrza. Wywiad z Mateuszem Jereczkiem

Uczeń przerósł mistrza. Wywiad z Mateuszem Jereczkiem 2015-11-13 09:30

Mateusz Jereczek zdobył złoto podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie. Tym samym stał się pierwszym w historii kartuskiego sportu seniorskim mistrzem świata. Z Mateuszem rozmawiamy o jego sportowej karierze i życiowych wyborach.

Rusza Żukowska Liga Futsalu

Rusza Żukowska Liga Futsalu 2015-11-04 09:00

Już w najbliższą niedzielę startują rozgrywki XXIV edycji Żukowskiej Ligi Futsalu. Rozpoczną się 8 listopada, o godzinie 8.10. Pojedynki odbywać się będą w Hali Widowiskowo - Sportowej Gimnazjum nr 2 w Żukowie.

Kick-boxing: Mateusz Jereczek mistrzem świata

Kick-boxing: Mateusz Jereczek mistrzem świata 2015-11-02 09:00

Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu - Belgrad 2015, złoto wywalczył Mateusz Jereczek.

Kuba szlifuje formę na Mistrzostwa Polski

Kuba szlifuje formę na Mistrzostwa Polski 2015-10-30 10:00

W Krakowie odbyły się pierwsze zawody centralne cyklu Grand Prix Puchar Polski. Wzięło w nich udział 550 zawodników z krajowych klubów - czołówka polskiego seniorskiego pływania.

Edward Barsegjan ze złotem, Krzysztof Niklas z brązem

Edward Barsegjan ze złotem, Krzysztof Niklas z brązem 2015-10-29 10:30

W Talinie w Estonii odbył się międzynarodowy turniej z udziałem dziesięciu państw. Edward Barsegjan w kategorii 59 kg zajął pierwsze miejsce, co jest udaną próbą przed ewentualnym udziałem w eliminacjach olimpijskich

Kartuzy przywitały sportsmenkę

Kartuzy przywitały sportsmenkę 2015-10-28 12:45

Dominika Nowakowska, utytułowana polska biegaczka długodystansowa, od niedawna mieszka w Kiełpinie. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej została powitana przez samorząd w społeczności gminy Kartuzy.