Wtorek, 02 Czerwca 2020 - Marianny, Marcelina, Piotra

Stężyca. XXV Gminny Koncert Kolęd

14 stycznia w Kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Stężycy odbył się XXV Gminny Koncert Kolęd pod patronatem wójta gminy Stężyca pana Tomasza Brzoskowskiego.
W jubileuszowym Koncercie wzięło udział 9 zespołów szkolnych, schole oraz dorośli :

Zespół „Promyki” z ZKiW w Stężycy, Chór „Cudaki” z ZKiW w Szymbarku, Zespół muzyczny „KOMAT” z parafii Wygoda, Wolontariat 50+ ze Stężycy, Schola z ZKiW w Stężycy, Zespół instrumentalno-wokalny z ZKiW z Gołubia, Schola „AUREOLA” z parafii z Klukowej Huty, Chór św. Grzegorza z parafii Stężyca i Gminna Orkiestra Dęta ze Stężycy.

Za wykonanie dwóch pieśni bożonarodzeniowych uczestnicy otrzymali dyplomy z podziękowaniem oraz karnet do kina. Po koncercie w kościele wszyscy udali się do szkoły na poczęstunek.

Za organizację i sprawny przebieg pani dyrektor Lucyna Kerlin podziękowała panu wójtowi – Tomaszowi Brzoskowskiemu , księdzu proboszczowi – Bogdanowi Lipskiemu, nauczycielkom prowadzącym –pani Angelice Adamczyk i pani Aleksandrze Przewodowskiej, nauczycielom i pracownikom odpowiedzialnym za organizację, opiekunom zespołów i uczestnikom oraz wszystkim przybyłym. XXV Gminny Koncert Kolęd przeszedł do historii.

Źródło: Nadesłane
2018-01-15 14:00 754

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.