Niedziela, 05 Kwietnia 2020 - Ireny, Wincentego

Sukcesy dziewczyn z Klubu Strzeleckiego „Dziesiątka” Kartuzy

W miniony weekend Kartuska drużyna „Dziesiątka”, po tygodniowym pobycie na zgrupowaniu Kadry Narodowej pojechała na Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne „ Wielki Puchar Kaczawy”.

Każda z dziewczyn awansowała w tym roku o jedną kategorię wiekową wyżej, co stanowiło dodatkowe utrudnienie, ponieważ każda z nich w rywalizacji miała starsze od siebie koleżanki. Pomimo takiej zmiany, najmłodsza z zawodniczek Magdalena Malotka- Trzebiatowska startując w kategorii Juniorek zdobyła brązowy medal.

                             
To było dla mnie coś niezwykłego. Trochę się stresowałam bo wiedziałam że jest duża i bardziej doświadczona konkurencja. Dałam z siebie wszystko w finale, co w rezultacie dało mi pierwszy medal w kategorii Juniorek”- opowiada brązowa medalistka


Iza Frymark w tej samej konkurencji zajęła 12 miejsce z wynikiem 596,3.
Diana startująca w kategorii seniorek uplasowała się na 7 miejscu z wynikiem 607,4. W finale zajęła również 7 miejsce.

Zawodniczki czeka teraz cały rok ciężkiej pracy i przygotowań do kolejnych zawodów
Prezes KS LOK Dziesiątka oficjalnie składa podziękowania wszystkim osobom, przyjaciołom oraz Gminie Kartuzy za wsparcie i okazywaną pomoc zawodnikom i całemu Klubowi Strzeleckiemu „Dziesiątka” Kartuzy.
Źródło: Nadesłane
2018-02-13 15:00 922

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0