Sobota, 06 Czerwca 2020 - Norberta, Laurentego, Bogumila

Sulęczyno: 50, a nawet 60 lat wspólnego życia

W „Karczmie na Stromej” w Sulęczynie odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym roku świętowało pięć par.

Uroczystość rozpoczęła się od życzeń i gratulacji, które przekazała jubilatom Bogumiła Paszylk – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulęczynie, życząc małżonkom długich jeszcze i pogodnych lat oraz doczekania w zdrowiu kolejnych jubileuszy. Wójt gminy Sulęczyno, Bernard Grucza, w imieniu Prezydenta RP odznaczył pary Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Były pamiątkowe dyplomy, kwiaty oraz okolicznościowe upominki. Do tańca przygrywała kapela kaszubska pod przewodnictwem Andrzeja Potraca.

Dzień po uroczystości przedstawiciele sulęczyńskiego samorządu odwiedzili parę, która ze względów zdrowotnych nie mogła uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach, a w tym roku obchodzi 60-lecie związku małżeńskiego. Są to państwo Teresa i Stanisław Stenkowie z Sulęczyna. Para została obdarowana dużą ilością życzeń, pamiątkowym dyplomem, kwiatami oraz drobnymi upominkami.

Złoci Jubilaci 2015
* Jadwiga i Franciszek Brzescy z Sulęczyna
* Genowefa i Alfons Domaszkowie z Węsior
* Anna i Bernard Kellerowie z Mściszewic
* Janina i Kazimierz Kryniccy z Sulęczyna
* Gertruda i Feliks Łukowiczowie z Węsior
2015-12-08 14:40 1884

Komentarze

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# ifiyeliru-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-u]ifiyeliru-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ifiyeliru-t iyalan

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# utuqii-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-u]utuqii-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t http://mewkid.net/generic-cialis/#utuqii-t uhutosa

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.