Poniedziałek, 26 Października 2020 - Lucjana, Ewarysta, Damiana

Szczypiorniści UKS BAT Kartuzy bezkonkurencyjni!

W półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które dla powiatu kartuskiego odbyły się w piątek 3 marca w ZSO nr 2 w Kartuzach, szczypiorniści UKS BAT Kartuzy nie dali szans swoim rywalom. Kartuski zespół pewnie awansował do dalszej części rozgrywek. 17 marca finał Igrzysk zostanie rozegrany także w ZSO nr 2.

W piątkowych półfinałach UKS BAT Kartuzy zagrało z Pogórzem, Wickiem i Wejherowem.  Jako gospodarze okazali się mało gościnni. Wszystkie zwycięstwa dawały im przynajmniej dwukrotną przewagę bramkową, przez co śmiało można stwierdzić, że awans był pewny.

Ostatnim meczem turnieju było spotkanie o drugie miejsce pomiędzy zespołami Wejherowa i Wicka. Tutaj rywalizacja była zacięta, bowiem do samego końca przewaga Wicka była niewielka. Wszystko mogło się zmienić w ostatnich sekundach.

Ostatecznie w kartuskich Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w piłce ręcznej klasyfikacja przedstawiała się następująco:
1. UKS BAT Kartuzy
2. WICKO
3. Wejherowo
4. Pogórze.

Pamiątkowe dyplomy uczestnikom rozgrywek wręczyły Sylwia Biankowska, zastępca burmistrza Kartuz oraz Maria Wenta-Barlak dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2.

Kartuscy trenerzy "szczypiorniaka", jak i sami zawodnicy, z optymizmem patrzą w przyszłość i liczą na zwycięstwo w finałowym etapie szkolnych rozgrywek.
Źródło: Foto: kartuzy.pl
2017-03-06 09:40 1276

Komentarze

~sotxusofkeq

http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin Online Amoxicillin No Prescription naz.crds.gazetakartuska.pl.pxs.fv http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.