Wtorek, 02 Marca 2021 - Heleny, Halszki, Pawla

Szlachetna Paczka pomaszeruje już w tę niedzielę

19 listopada ulicami Kartuz przejdzie barwny marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Zaś baza z anonimowymi opisami rodzin aktywna będzie już w sobotę 18 listopada.

Od soboty 18 listopada, na stronie szlachetna paczka uruchomiona zostanie baza z anonimowymi opisami rodzin, które zostały włączone do projektu SZLACHETNA PACZKA. Każdy ma możliwość zostania Darczyńcą. Paczki nie trzeba robić indywidualnie, można ją zorganizować wraz ze znajomymi, kolegami z pracy, czy rodziną.

Marsz to wyjątkowy czas dla całego projektu SZLACHETNA PACZKA – jest to okazja, żeby zakomunikować wszystkim Polakom, że Darczyńcy mogą już wybierać rodziny i sprawić, że czyjeś życie nie będzie już takie samo.

Szlachetny marsz wystartuje 19 listopada o godz. 12:50 z kartuskiego deptaku, aż do Kartuskiego Centrum Kultury. Tam dla obecnych przygotowano poczęstunek, koncerty (wystąpią: Paulina Skrzyńska, Mateusz Pawelczyk i Ras Luta), a co najważniejsze na wszystkich czekać będą wolontariusze, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze rodziny, bądź osoby samotnej.

- Wszystkich uczestniczących w przemarszu zachęcam do zaproszenia do udziału całą rodzinę, znajomych i przyjaciół. Zachęcam również do robienia sobie zdjęć i dodawania ich na portale społecznościowe z hashtagami #SzlachetnaPaczka oraz #SzlachetneKartuzy.- informuje organizator marszu.- Gorąco zachęcam również, aby zabrać ze sobą elementy koloru czerwonego (koszulki, szaliki, czapki, rękawiczki), a także myślę, że nie muszę zachęcać do wspólnych okrzyków okolicznościowych (Gdy ja mówię „SZLACHETNA", to wy krzyczycie „PACZKA"; Vivat Darczyńcy!;www.szlachetnapaczka.pl!; Gdy ja mówię „WARTO", to wy krzyczycie „POMAGAĆ!"; Gdy ja mówię „REJON", to wy krzyczycie „KARTUZY".- dodaje organizator. 

Więcej informacji na stronie Szlachetna Paczka.
2017-11-16 13:00 1079

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.