Sobota, 17 Listopada 2018 - Salomei, Grzegorza, Elzbiety

To już pewne! Mieczysław Gołuński Burmistrzem Kartuz na kolejną kadencję!

Mieczysław Gołuński uzyskując prawie 53% poparcia został wybrany Burmistrzem Kartuz na kadencję 2018-2023. Łącznie uzyskał 7 718 głosów. Przedstawiamy, jak głosowano na kandydatów na to stanowisko w całej gminie Kartuzy. 









Obwód nr 1
Kartuzy-ulice : Bohaterów Westerplatte, Bursztynowa, Chmieleńska, Gdyńskich Kosynierów, Klasztorna, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasickiego, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Obrońców Poczty Polskiej, Ogródków Działkowych, osiedle Zielone Wzgórze, Podgórna, Prokowska, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Wzgórze Wolności, Zagórze. Sołectwo : Kosy

Tomasz Belgrau- 286 głosów
Mieczysław Gołuński- 928 głosów
Mariusz Treder- 317 głosów


Obwód nr 2
Kartuzy-ulice : 11 listopada, 3 Maja, Ceynowy, Cicha, Majkowskiego, Mściwoja II, Nowe Osiedle, osiedle XX-lecia II RP, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przy Rzeźni, Sambora, Słoneczna, Szkolna

Tomasz Belgrau- 132 głosy
Mieczysław Gołuński- 864 głosy
Mariusz Treder- 204 głosy


Obwód nr 3
Kartuzy-ulice : Bielińskiego, Dworcowa, Dworzec, Gdańska, Generała Hallera, Jeziorna, Kolejowa, Kościuszki, osiedle Generała Sikorskiego, Parkowa, Plac Św. Brunona, Rynek

Tomasz Belgrau- 152 głosy
Mieczysław Gołuński- 564 głosy
Mariusz Treder- 184 głosy


Obwód nr 4
Kartuzy-ulice : Abrahama, Feliksa Marszałkowskiego, Kościerska, Marszałka Piłsudskiego, osiedle Derdowskiego, osiedle Wybickiego 1 - 4, Przy Torach, Sędzickiego, Tredera, Węglowa, Zacisze Osada: Burchardztwo.

Tomasz Belgrau- 152 głosy
Mieczysław Gołuński- 634 głosy
Mariusz Treder- 199 głosów


Obwód nr 5
Kartuzy osiedle Wybickiego 5- 17.

Tomasz Belgrau- 129 głosów
Mieczysław Gołuński- 444 głosy
Mariusz Treder- 141 głosów


Obwód nr 6
Kartuzy: osiedle Wybickiego 18- 20, od 25 do 35

Tomasz Belgrau- 118 głosów
Mieczysław Gołuński- 393 głosy
Mariusz Treder- 117 głosów


Obwód nr 7
Kartuzy-ulice: Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, osiedle Wybickiego 21 - 24, Polna, Zamkowa.

Tomasz Belgrau- 106 głosów
Mieczysław Gołuński- 400 głosów
Mariusz Treder- 168 głosów


Obwód nr 8
Sołectwa: Bącz, Mirachowo, Nowa Huta.

Tomasz Belgrau- 292 głosy
Mieczysław Gołuński- 249 głosów
Mariusz Treder- 49 głosów


Obwód nr 9
Sołectwa : Głusino, Staniszewo, Stara Huta.

Tomasz Belgrau- 416 głosów
Mieczysław Gołuński- 194 głosy
Mariusz Treder- 19 głosów


Obwód nr 10
Sołectwa : Kolonia, Sianowo, Sianowska Huta.

Tomasz Belgrau- 474 głosy
Mieczysław Gołuński- 160 głosów
Mariusz Treder- 33 głosy


Obwód nr 11
Sołectwa : Pomieczyńska Huta, Prokowo.

Tomasz Belgrau- 262 głosy
Mieczysław Gołuński- 337 głosów
Mariusz Treder- 114 głosów

Obwód nr 12
Sołectwa : Grzybno, Kaliska.

Tomasz Belgrau- 131 głosów
Mieczysław Gołuński- 478 głosów
Mariusz Treder- 189 głosów


Obwód nr 13
Sołectwa: Dzierżążno, Mezowo.

Tomasz Belgrau- 148 głosów
Mieczysław Gołuński- 324 głosy
Mariusz Treder- 616 głosów


Obwód nr 14
Sołectwa: Borowo, Sitno

Tomasz Belgrau- 60 głosów
Mieczysław Gołuński- 221 głosów
Mariusz Treder- 276 głosów


Obwód nr 15
Miejscowości : Kiełpino-Leszno, Kiełpino, ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Cicha, Cukiernicza, Długa od 1 do końca numery nieparzyste, Dolna, Elizy Orzeszkowej, Energetyków, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Kartuska, Krzywa, Marii Konopnickiej, Na Wzgórzu, Okrężna, osiedle Piotruś Pan, Piaskowa, Podlaska, Pod Lasem, Pogodna, Spacerowa, Starowiejska, Szkolna, Św. Jana Pawła II, Widokowa, Wiosenna, Zaułek, Zielona, Żwirowa

Tomasz Belgrau- 161 głosów
Mieczysław Gołuński- 462 głosy
Mariusz Treder- 165 głosów


Obwód nr 16
Miejscowość: Kiełpino-ulice: Brzozowa, Cyprysowa, Długa od 2 do końca numery parzyste, Dworcowa, Generała Bema, Generała Hallera, Generała Sikorskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Wybickiego, Górna, Grodziskowa, Kaszubska, Klonowa, Kolejowa, Księdza Arasmusa, Ks. Bernarda Sychty, Leśna, Lipowa, Majkowskiego, Majora Sucharskiego, Marszałka Piłsudskiego, Nad Radunią, Osiedlowa, Palmowa, Piękna, Przy Krzyżu, Przy Torach, Raduńska, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Urocza, Wrzosowa

Tomasz Belgrau- 170 głosów
Mieczysław Gołuński- 379 głosów
Mariusz Treder- 150 głosów


Obwód nr 17
Sołectwo : Łapalice.

Tomasz Belgrau- 125 głosów
Mieczysław Gołuński- 294 głosy
Mariusz Treder- 108 głosów


Obwód nr 18
Sołectwa : Brodnica Dolna, Brodnica Górna, Ręboszewo, Smętowo Chmieleńskie

Tomasz Belgrau- 260 głosów
Mieczysław Gołuński- 389 głosów
Mariusz Treder- 226 głosów

Obwód nr 19
Kartuzy-uprawnieni wyborcy przebywający w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o. o. NZOZ w Kartuzach

Tomasz Belgrau- 0 głosów
Mieczysław Gołuński- 3 głosy
Mariusz Treder- 1 głos

Obwód nr 20
Dzierżążno-uprawnieni wyborcy przebywający w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o. o.-Placówka Zamiejscowa w Dzierżążnie

Tomasz Belgrau- 0 głosów
Mieczysław Gołuński- 0 głosów
Mariusz Treder- 0 głosów
2018-10-23 08:30 300

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.