Poniedziałek, 18 Czerwca 2018 - Marka, Elzbiety

Tomasz Juński nowym zastępcą komendanta policji w Kartuzach

Od 1 lipca kom. Tomaszowi Juńskiemu powierzono pełnienie obowiązków Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach.

Na uroczystości obecni byli włodarze powiatu, prokurator rejonowy, przedstawiciel zaprzyjaźnionych służb, Kapelan Policji oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kom. Tomasz Juński w Policji służy od sierpnia 1996 roku. Jest absolwentem Studium Oficerskiego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Służbę zaczynał od oddziałów prewencji w Gdańsku, a następnie pracował na stanowiskach wykonawczych w pionie kryminalnym. Od roku 2008 pełnił stanowiska kierownicze. Był Kierownikiem Referatu Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, a następnie Zastępcą komendanta Komisariatu VI w Gdańsku, a niespełna rok później w kwietniu 2012 roku objął stanowisko Komendanta IX Komisariatu Policji w Gdańsku.
Po 3 latach w czerwcu 2015 roku komisarz Tomasz Juński został Zastępcą Komendanta V Komisariatu Policji w Gdańsku, gdzie pełnił służbę do chwili obecnej.

Źródło: Nadesłane
2017-07-04 12:30 332

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.