Wtorek, 25 Lutego 2020 - Wiktora, Cezarego

Trwa nabór do Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie

Jak informuje Urząd Gminy Żukowo, w dalszym ciągu trwa nabór kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy. Młodzież w wieku 12-17 lat, mieszkająca na terenie Gminy Żukowo ma możliwość kandydowania w wyborach i zostać Radnym Młodzieżowej Rady Gminy.

 

Uczniowie szkół z terenu Gminy Żukowo mogą zgłaszać swoje kandydatury w szkolnych sekretariatach. Młodzież, która zamieszkuje poza terenem gminy, wnioski składać może w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 3) żukowskiego magistratu.

 

Powołana Młodzieżowa Rada Gminy będzie mogła wnioskować do władz miasta w sprawach dotyczących młodzieży. Zajmować się będzie opiniowaniem projektów uchwał Rady Miejskiej, które będą istotne dla środowiska młodych, oraz inicjować działania z tym związane.


 

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy odbędą się 22 stycznia 2018 r. Między godziną 10:00 a 13:00 w szkołach na terenie gminy Żukowo oraz między godziną 7:30 a 17:00 w Urzędzie Gminy Żukowo.

 

Więcej informacji na temat Młodzieżowej Rady Gminy - Kliknij TUTAJ

Źródło: UG Żukowo/foto UG Żukowo
2017-12-22 09:01 687

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0