Niedziela, 05 Kwietnia 2020 - Ireny, Wincentego

Turniej CS GO pierwszy raz w powiecie. Można już zgłaszać drużyny

W dniach 10-11 września 2016 roku w Przyjaźni odbędzie się I Powiatowy Turniej Counter Strike - Global Offensive. Będzie to pierwsza tego typu impreza zorganizowana w powiecie kartuskim.

Counter Strike Global Offensive to obecnie jedna z najpopularniejszych gier komputerowych. Gracze wcielają się w dwie drużyny: Terrorystów i antyterrorystów i rywalizują w wirtualnej rzeczywistości. Zawody e-sportowe, czyli związane z grami komputerowymi, zyskują coraz większą popularność i szersze grono odbiorców. Po raz pierwszy zawitają do powiatu kartuskiego.

Turniej odbędzie się na hali sportowej w Przyjaźni gm. Żukowo

10.09 – eliminacje
11.09 – finały

Zgłoszenia 5-osobowych drużyn należy przesłać na adres: csgo@turniejprzyjazni.pl

Zgłoszenie musi zawierać:

- Imiona, Nazwiska oraz wiek uczestników
- Nazwa Drużyny
- Zdjęcie Drużyny
- Numer telefonu kapitana drużyny.

W drużynie musi być co najmniej 3 mieszkańców powiatu kartuskiego. Osoby poniżej 18 roku życia zobowiązane są dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekuna prawnego na udział w turnieju.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
2016-04-19 10:00 1696

Komentarze

~turniej przełożono

UWAGA!!! W zawiązku z wycofaniem się firmy komputetowej z dostawy sprzętu na nasz turniej zostaliśmy zmuszeni na przełożenie imprezy. Według wstępnych ustaleń turniej odbędzie się w drugiej połowie listopada tego roku. Dokładną datę podamy w październiku. Przepraszamy za zaistniałą sytuację która nie jest od nas zależna a chcemy aby wszyscy mieli jednakowe szanse a turniej stał na wysokim poziomie. https://web.facebook.com/CSGOPrzyjazn/?fref=ts

~Pawlak

Nie mogę znaleźć filmów ani zdjęć z turnieju a jestem ciekawy jak to wygląda ;(

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0