Piątek, 26 Lutego 2021 - Miroslawa, Aleksandra

Uczniowie ze Wzgórza sprawdzili swoją wiedzę o mediach społecznościowych

Dziś uczniowie ze Wzgórza wzięli udział w teście na temat wiedzy o mediach społecznościowych. Ile znaków może mieć jeden wpis na Twitterze? Co znajduje się w logo Instagrama? Ilu Polaków korzysta z Facebooka? Na te pytania odpowiedziało 70 uczniów.Do konkursu przystąpili głównie uczniowie klas o profilu Technik Organizacji Reklamy i Technik Handlowiec w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przy ul. Wzgórze Wolności w Kartuzach. Test poprzedzony został wewnętrznymi eliminacjami szkolnymi.

-Zawsze chętnie motywujemy naszych uczniów to sprawdzania swojej wiedzy w tego rodzaju konkursachmówi Iwona Cyrocka, doradca zawodowy- To dla nich nie tylko przypomnienie podstawowej wiedzy z marketingu, ale i zachęta do pogłębienia jej, tym bardziej, że media społecznościowe odgrywają teraz ogromną rolę w reklamie.

To właśnie uczniowie klas o profilu Technik Organizacji Reklamy i Technik Handlowiec w przyszłości odpowiedzialni będą za kreowanie wizerunków firm, a także o organizowanie kampanii reklamowych produktów i usług.

-Praca w marketingu i public relations to ciągłe rozwijanie swojej pasji i umiejętności podkreśla Piotr Lewna z Promo Mark.- W tej branży trzeba być cały na bieżąco z nowymi trendami w świecie reklamy.

Najwięcej punktów podczas testu zgromadziły Natalia Wolska i Weronika Stencel i to do nich powędrują nagrody główne. Na trzecim miejscu uplasowały się Khrystyna Fetisova i Katarzyna Damaszk, a na piątym Anna Mikielewicz.

Źródło: Nadesłane
2018-06-06 14:00 732

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.