Niedziela, 21 Lipca 2019 - Daniela, Diany, Wawrzynca

Uwaga! Parking przy ul. Zamkowej czasowo zamknięty

Jak informuje kartuski Urząd Gminy, 3 grudnia rozpoczną się prace związane z budową zbiornika buforowego na terenie parkingu przy skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Sędzickiego. W związku z tym parking przy ul. Zamkowej będzie czasowo zamknięty już od 1 grudnia. 
Treść komunikatu:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 3 grudnia 2018 r. rozpoczną się prace związane z budową zbiornika buforowego na terenie parkingu przy skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Sędzickiego. Jest to jeden z czterech zbiorników buforowych, które powstaną na terenie Kartuz w celu ochrony mieszkańców przed ew. powodzią oraz ochrony środowiska.

Z uwagi na powyższe informujemy, że od dnia 1 grudnia ww. parking będzie nieczynny. Przewidywane zakończenie robót budowlanych związanych z wykonaniem zbiornika nastąpi w drugiej połowie stycznia 2019 r.

Roboty realizowane będą w ramach zadania pn. Zagospodarowanie wód deszczowych w mieście Kartuzy, w celu poprawy retencyjności zlewni i ochrony przed zmianami klimatu.

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Z utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Źródło: UM Kartuzy
2018-11-30 15:30 623

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.