Sobota, 17 Marca 2018 - Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

VIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich- Panie z KGW Chwaszczyno wygrały!

W minioną sobotę w Chmielnie odbył się VIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Panie musiały zmierzyć się ze sobą w wielu konkurencjach. Rywalizację wygrały panie z KGW Chwaszczyno.


Do walki o miano najlepszego Koła Gospodyń Wiejskich stanęły następujące zespoły:
-Koło Gospodyń Wiejskich „Ekobabki” Chmielno
-Koło Gospodyń Wiejskich Kolonia
-Koło Gospodyń Wiejskich „Hopowianki”
-Koło Gospodyń Wiejskich Kamienica Królewska
-Koło Gospodyń Wiejskich Sławki
-Koło Gospodyń Wiejskich Klukowa Huta
-Koło Gospodyń Wiejskich Węsiory
-Koło Gospodyń Wiejskich Chwaszczyno


W kategorii dekoracja wielkanocna „Pisanki oraz mazurek” I miejsce ex aequo zajęło Koło Gospodyń Wiejskich z Kamienicy Królewskiej, gmina Sierakowice (przewodnicząca Ewa Kwidzińska) oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Węsior, gmina Sulęczyno (przewodnicząca Joanna Pobłocka).

W kategorii prezentacja edukacyjna „Nasi bracia mniejsi” I miejsce ex aequo zajęło Koło Gospodyń Wiejskich z Kolonii, gmina Kartuzy (przewodnicząca Krystyna Kuchta) oraz Koło Gospodyń Wiejskich ze Sławek, gmina Somonino (przewodnicząca Izabela Itrich-Hopa).

W kategorii prezentacja modowa „Deszczowa kreacja” I miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich „Hopowianki”, gmina Przodkowo (przewodnicząca Magdalena Myszk).

W kategorii prezentacja wokalna – piosenka kabaretowa z inscenizacją „Warto było” i „Mega babki to my” I miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich "Ekobabki” z Chmielna (przewodnicząca Katarzyna Puzdrowska).

W kategorii prezentacja taneczna I miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich z Klukowej Huty, gmina Stężyca (przewodnicząca Ewa Cichosz).
Źródło: UM Kartuzy
2018-03-06 11:30 120

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.