Piątek, 30 Października 2020 - Zenobii, Przemyslawa, Edmunda

W Sulęczynie bawili się po hiszpańsku

Od października 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbywała się nauka języka hiszpańskiego prowadzona przez rodowitą Hiszpankę Susanę Alegre Raso.

Na zakończenie kursu 23 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie Koła Kultury Iberyjskiej i zaproszonych gości.

Spotkanie rozpoczęło się od gotowania potrawy hiszpańskiej „PAELLA” przez kucharza hiszpańskiego Francisco Jose Sanchez Bernal i uczestniczki kursu hiszpańskiego. W kuchni aż wrzało, choć powiedzenie mówi „gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść” potrawa długo wyczekiwana udała się znakomicie. W między gotowaniem odbyła się prezentacja Walencji. Francisco opowiadał o klimacie, rolnictwie, uprawach i kulturze. W następnej części spotkania rozdano dyplomy dla uczestników kursu, oraz dla Klubu Seniora, KGW Mściszewiczanki i znakomitego gościa i kucharza Francisco. Około godziny 20.00 nastąpiła degustacja potraw: śledzika w pierzynie przygotowanego przez Klub Seniora, rosołu z lanymi kluseczkami oraz paelli. 
Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie, Fot. GOK S-no A. Błaszkowska
2016-06-30 11:00 1496

Komentarze

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# oruuhuboj-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-u]oruuhuboj-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oruuhuboj-t oyixfiwi

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.