Niedziela, 05 Lipca 2020 - Marii, Antoniego

Włamywacze za kratkami

Kryminalni z Kartuz wspólnie z policjantami z Sulęczyna, pracując nad sprawami kradzieży z włamaniem do domków letniskowych oraz przyczep kempingowych, ustalili sprawców tych przestępstw. Mężczyźni zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach wspólnie z funkcjonariuszami z Sulęczyna pracowali nad sprawami włamań do domków letniskowych oraz przyczep kempingowych, do których dochodziło na terenie gminy Sulęczyno. W związku z tymi sprawami mundurowi zatrzymali cztery osoby w wieku 18,20,22 i 28 lat. Sprawcy z okradanych miejsc zabierali wszystko co można było wynieść: elektronarzędzia, narzędzia, sprzęt rtv, a nawet ławkę do ćwiczeń z hantlami.

Funkcjonariusze odzyskali część ukradzionych rzeczy. Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Niebawem odpowiedzą przed sądem za liczne kradzieże z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2015-11-24 20:00 1127

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.