Sobota, 06 Czerwca 2020 - Norberta, Laurentego, Bogumila

WOŚP: Chmielno zagrało jak z nut [FOTO]

To był bardzo udany debiut. Chmielno po raz pierwszy w historii powołało orkiestrowy sztab, który zebrał łącznie ponad 5,7 tysiąca złotych.
15 wolontariuszy – uczniowie z Zespołu Szkół w Chmielnie i pracownicy GOKSIR od godziny 8.30 kwestowało koło Centrum Informacji Turystycznej, na Placu Troyana oraz na parkingu przy kościele. Sztab, który powołany został po raz pierwszy w historii WOŚP, zadbał o ciekawy program imprezy w Gminnym Ośrodku Kultury. Na scenie wystąpiła młodzież ze szkół w Chmielnie, Borzestowie i Miechucinie. Zagrały kaszubskie kapele: Pleskota i Zamkowa. Na zakończenie do tańca zagrała grupa Szokers. Prowadzącą imprezę była pani Joanna Bielińska, która na co dzień prowadzi zajęcia wokalne w GOKSiR.
O serwis kawowy zadbało Koło Gospodyń Wiejskich "Kożyczkowianki". Dochód ze sprzedaży domowych wypieków zasilił konto Wielkiej Orkiestry. Najwięcej emocji przyniosła licytacja gadżetów przekazanych przez sponsorów. Licytację poprowadził w oryginalnym stylu Tadeusz MAKI Makowski. Wielką furorę wzbudziła koszulka Korneliusza Jelińskiego, która została z 30 zł ceny wywoławczej wylicytowana została na kwotę 215 zł.
Ostatecznie do puszek zebrano w Chmielnie 5.751,07 złotych, 3 euro, 60 centów, 2 korony i 1 pens. 24. Finał WOŚP w Chmielnie zakończył pokaz fajerwerków tzw. „Światełko do Nieba”.
Źródło: nadesłane
2016-01-11 16:15 1813

Komentarze

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# ofumuw-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-u]ofumuw-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ofumuw-t elihqamor

~

Z2F6ZXRha2FydHVza2EucGw# uyilamo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-u]uyilamo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uyilamo-t oqifupit

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.