Sobota, 19 Września 2020 - Januarego, Konstancji, Teodora

WOŚP: Rekordowe Banino [FOTO]

Mało sprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodził wolontariuszom w osiągnięciu spektakularnego wyniku. Sztab nr 315 w Baninie może pochwalić się pobiciem rekordu zebranych funduszy.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w miejscowej szkole podstawowej już po raz dziewiąty. Sześćdziesięciu wolontariuszy kwestowało na terenie położonego nieopodal centrum handlowego, przy kościele w Baninie, na miejscowej stacji benzynowej oraz w Miszewku przy jednej z restauracji. Ogromne zaangażowanie osób uzbrojonych w kolorowe puszki WOŚP oraz wielkie serce mieszkańców przełożyły się na rekord zebranych funduszy. Ten od wczoraj wynosi 35 684,94 zł.
Poprzedni najlepszy wynik sztab w Baninie zanotował w roku 2013, kiedy to na zebrał ponad 25 tysięcy złotych. - Największe podziękowania należą się wolontariuszom, którzy mają dobre serduszka, są bezinteresowni i zawsze mają czas, aby pomóc drugiemu – komplementuje zbierających Małgorzata Lewińska, szef sztabu nr 315 w Baninie.
Przypomnijmy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagrała na rzecz zakupu urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Źródło: nadesłane
2016-01-11 10:20 1434

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.