Środa, 22 Maja 2019 - Heleny, Wieslawy, Ryty

WYBORY: Krzysztof Rek (Nowoczesna) rozpoczął kampanię

W czwartek, 8 października, w restauracji Kaszubskiej odbyła się inauguracja kampanii wyborczej Krzysztofa Reka. Kandydat do Sejmu RP Nowoczesnej Ryszarda Petru zajmuje 3 miejsce na gdyńsko - słupskiej liście.

- Wierzę w Polskę, w której obywatele mogą realizować swoje marzenia, a stabilna praca pozwala rodzinom na godne życie. Wierzę w państwo, które wspiera przedsiębiorców w rozwoju i tworzeniu miejsc pracy, a instytucje państwowe służą mieszkańcom zamiast ich ograniczać. Wierzę, że Polska może być profesjonalnie zarządzanym państwem. Możemy sprawić, aby to stało się rzeczywistością – mówił na inauguracyjnym spotkaniu swojej kampanii wyborczej Krzysztof Rek. Kandydat Nowoczesnej mówił głównie o odbiurokratyzowaniu służby zdrowia i administracji. Podczas spotkania nie padły żadne obietnice dotyczące bezpośrednio Kartuz i powiatu kartuskiego.
Spotkanie poprowadził Tytus Ułanowski, szef sztabu pomorskiej Nowoczesnej. Oprócz Reka i jego sztabu, głos zabrali też zaproszeni goście. O kandydacie Nowoczesnej wypowiadali się między innymi: Zdzisław Sokół, dyrektor ILO w Kartuzach, do którego uczęszczał Krzysztof Rek oraz Maria Mach, były prezes Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Kościerzynie, która podkreślała wagę wartości kultury kaszubskiej, również w kampanii wyborczej.
W spotkaniu wzięło udział około 30 osób.
****************
Krzysztof Rek: Mieszkaniec Kartuz, przedsiębiorca, absolwent dwóch kierunków Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, stypendysta brytyjskiego University of Sussex oraz francuskiej Sorbony, profesjonalista z doświadczeniem m.in. jako doradca finansowy i analityk biznesowy na Europę Środkowo-Wschodnią oraz koordynator sprzedaży na Polskę w dużej firmie międzynarodowej. Bloger, podróżnik, szachista, biegacz – tak pisze o sobie Krzysztof Rek.

Foto: Gazeta Kartuska
2015-10-09 10:00 1034

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.