Poniedziałek, 21 Października 2019 - Urszuli, Hilarego, Jakuba

Wyjątkowe jubileusze w gminie Somonino

11 października jak co roku w gminie Somonino odbyła się Uroczystość Złotych i Diamentowych Godów. W tym roku Złote Gody obchodziło 9 par, Diamentowe – 3 pary.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w Kościele Parafialnym w Hopowie, którą odprawił: proboszcz parafii w Hopowie ksiądz Tadeusz Łącki, z pięknym kazaniem, życzeniami i specjalnym błogosławieństwem dla Jubilatów.

Druga część uroczystości odbyła się w Restauracji „Pod Żurawiem” w Egiertowie. Wójt Gminy Somonino Marian Kryszewski powitał wszystkich Jubilatów oraz zaproszonych gości. Następnie Wójt z Przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Sołtyskiem oraz zastępcą kierownika USC Bernadeta Licau udekorowali Złotych Jubilatów medalami „ Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Diamentowi Jubilaci otrzymali okolicznościowe medale z okazji Jubileuszu wykonane specjalnie z tej okazji. Były dyplomy i upominki, tort jubileuszowy oraz życzenia długich i pogodnych lat życia w zdrowiu, zadowolenia z każdego dnia w otoczeniu najbliższych oraz doczekania kolejnych rocznic.


Źródło: Nadesłane
2017-10-12 09:00 716

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.