Sobota, 06 Czerwca 2020 - Norberta, Laurentego, Bogumila

Wyniki sekcji Marcina Szcześniaka za około 10 dni

Biegli specjaliści wciąż prowadzą wnikliwe badania posekcyjne Marcina Szcześniaka. Pierwotnie wyniki miały być znane już kilka dni temu, okazuje się, że badania potrwają dłużej.

- Najprawdopodobniej około 15 grudnia będziemy znali dokładny raport z przeprowadzonych podczas sekcji szczegółowych badań – mówi prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Biegli wciąż pracują nad pobranym do badań materiałem i końcowym raportem.

Póki co, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku dysponuje wstępnymi wynikami sekcji zwłok, jak również wynikami DNA. Potwierdziły, że osobą, której ciało odnaleziono w chaszczach nad jeziorem koło kartuskiej oczyszczalni, był poszukiwany od lipca, Marcin Szcześniak. Szerzej, o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

2015-12-04 12:00 1426

Komentarze

~mieszkanka

Prawda jest taka, że wyszedł z komendy i targnął się na życie nieopodal oczyszczalni. W tych krzakach nad wodą nikt wcześniej nie szukał. Poszukiwania były przeprowadzane w lesie. Jakoś nie wierzę, żeby stało się to na policji. Po co mieliby mu krzywdę robić? A jeśli on sam zrobił to na komendzie, to po jaką cholerkę mieliby go wywozić? To wszystko nie trzyma się kupy.

~detektyw

Nikt już nie wierzy w wymiar sprawiedliwości w Kartuzach, mieszkańcy domagają się PRAWDY!!! Co się stało z Marcinem, tego nie wyjaśni żadna sekcja, potrzebne są zeznania policjantów.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.