Wtorek, 02 Marca 2021 - Heleny, Halszki, Pawla

Zaginął 25-letni Marcin z Kobysewa

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 25-letniego Marcina Konkol z Kobysewa. Mężczyzna 13 stycznia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.Z relacji bliskich wynika, że 25-letni Marcin Konkol w niedziele (13 stycznia br.) ok. godz. 10:30 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w miejscowości Kobysewo i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zaginiony jest średniej budowy ciała, ma około 167 cm wzrostu, włosy krótkie koloru czarnego, oczy koloru piwnego, lekko odstające uszy, uzębienie – brak dwóch górnych jedynek. W dniu zaginięcia ubrana był czarna kurtka z kapturem, spodnie dżinsowe kol. granatowego, buty sportowe koloru szarego z pomarańczowym znaczkiem NIKE.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.
Źródło: KPP Kartuzy
2019-01-18 12:00 994

Komentarze

~Daminxsin

Pewnie się utopili albo coś się stało

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.