Czwartek, 22 Sierpnia 2019 - Cezarego, Tymoteusza

Zaginął 26-letni Dawid. Policja podejrzewa, że jest razem z zaginionym Marcinem

Policjanci z Kartuz poszukują 26-letniego Dawida Barzowskiego z Osowej Góry. Mężczyzna 13 stycznia wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policjanci podejrzewają, że przebywa w towarzystwie Marcina Konkol, który również 13 stycznia wyszedł z domu i do tej pory nie było z nim żadnego kontaktu. 
Z relacji bliskich wynika, że 26-letni Dawid Barzowski w niedziele 13 stycznia, ok. godz. 11.00 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w miejscowości Osowa Góra i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony Dawid Barzowski jest krępej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu, włosy krótkie koloru blond, lekko odstające uszy, uzębienie pełne. Tatuaż na nadgarstku z wytatuowaną datą. 

Policja poszukuje także Marcina Konkol z Kobysewa, który także 13 stycznia ok. godz. 10.30 wyszedł z domu i do tej pory z nikim się nie kontaktował. Policjanci podejrzewają, że mężczyźni przebywają razem. 

     
    Dawid Barzowski- 26 lat, mieszkaniec Osowej Góry                                                         Marcin Konkol- 25-lat, mieszkaniec Kobysewa


W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzn lub ustalenia ich miejsca pobytu policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło: KPP Kartuzy
2019-01-23 13:00 1057

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.